Ucz się angielskiego online - gdziekolwiek jesteś i kiedy chcesz!

NOWOŚĆ 2019! - Maltalingua połączyła się z internetową platformą edukacyjną I Love English (ILE) aby oferować wam możliwość prywatnych lekcji angielskiego oraz serminariów online. W Maltalingua wierzymy, że zapewniając naszym uczestnikom immersje językową oraz metodykę nauczania jak podczas lekcji "na żywo", dajemy im szansę na szybką poprawę swoich umiejętności językowych.

Dzięki zaawansowanej technologii internetowej kursanci mogą teraz dopełnić swoją naukę, oraz poprawić rezultaty osiągnięte w szkole, wykorzystując wszystkie możliwości rekomendowanej przez nas platformy ILE online.

Po ukończeniu kursu, każdy student Maltalingua może wziąc udział w bezpłatnej, prywatnej lekcji online, odbywajacje się poprzez Skype z jednym z naszych certyfikowanych i doświadczonych nauczycieli.

Wszyscy studenci Maltalingua, którzy zarezerwowali 10 lub więcej lekcji prywatnych moga odbyć jedną lekcję online ZA DARMO.

Również wszyscy uczestnicy naszych kursów biznesowych mają prawo do darmowej lekcji online, w trakcie której mogą skupić się na wybranym aspekcie języka angielskiego lub świata biznesu.

Tą wyjątkową wszyscy studenci mogą zyskać zakupując pakiet 5 lekcji w cenie 95 EUR (cena standardowa 125 EUR).

Jeśli po zakończeniu swojej lekcji próbnej, nie jesteś w pełni usytasfkcjonowany, Maltalingua gwarantuje ci zwrot całej kwoty.

Aby uzyskać więcej informacji, lub umówić sie na swoją pierwsze lekcję, skontaktuj się bezpośrednio z Tanią - możesz zapytać o nią na szkolnej recpecji, lub wysyłając e-mail na t.assuncao@maltalingua.com

Pamiętaj, że z nauką języków obcych jest jak z każdą umiejętnością - niepraktykowana zanika.

Złóż wniosek
Oferta specjalna teraz