Rodzinny Program Języka Angielskiego

Best Language School in Malta 2018

Malta jest doskonałym wyborem dla rodzin w każdym wieku i nasz rodzinny program angielskiego. Zaprojektowane tak, aby dopasować się do potrzeb i wymagań Państwa i Państwa rodziny, nasze zabawne, angażujące i interaktywne kursy angielskiego dla rodzin są idealne na następne rodzinne wakacje.

Maltalingua zapewni Państwu wszystko, czego potrzebujecie, aby spędzić wakacje wygodnie i bezproblemowo. Wybierz kurs angielskiego, zakwaterowanie, program zajęć i/lub transfer z lotniska. Jako rodzina, możecie skorzystać z wszystkich tych usług lub wybrać to, co Wam odpowiada.

Juliana, wszyscy juniorzy będą uczyć się w naszym aneksie szkoły juniorów, a rodzice są mile widziani na kursach dla dorosłych w naszej głównej szkole. Oba ośrodki są oddalone od siebie o mniej niż 5 minut spacerem, więc rodziny mogą się łatwo spotkać po lekcjach i cieszyć się wolnym czasem razem. 

W cenę kursu rodzinnego wliczone są trzy zajęcia popołudniowe, które zazwyczaj odbywają się w poniedziałki, środy i piątki. Jest to doskonała okazja dla juniorów, aby kontynuować praktykę języka angielskiego, poznać nowych przyjaciół z całego świata i piękną wyspę Malta w bezpiecznym środowisku, w towarzystwie naszych oddanych liderów grup, dając rodzicom możliwość zwiedzania Malty lub po prostu zrelaksowania się po południu. Rodzice mają możliwość zrezygnowania z tych dodatkowych zajęć dla swoich dzieci. Nasza centralna lokalizacja stanowi również doskonałą bazę wypadową dla rodzin do samodzielnego zwiedzania wysp.

Nasz zespół z przyjemnością pomoże w znalezieniu zakwaterowania w lokalnym hotelu lub u anglojęzycznej rodziny goszczącej i z niecierpliwością czekamy, aby powitać Państwa i Państwa bliskich na Malcie i w Maltalingua.