Do 300 € Voucherów dla studentów uczących się języka angielskiego na Malcie w roku 2021

Studenci, którzy zdecydują się na naukę w Maltalingua School of English w 2021 roku od 1 czerwca przez 15 lub więcej nocy, otrzymają voucher o wartości 10€ za noc, do łącznej liczby 30 nocy.

Wszyscy uprawnieni studenci mogą natychmiast wydać swoje bony we wszystkich uczestniczących w programie restauracjach i sklepach na Malcie i Gozo. Bony będą wydawane wszystkim od 1 czerwca 2021 roku, co zbiega się z datą naszego ponownego otwarcia, zapewniając studentom dostęp do bonów od pierwszego dnia pobytu tutaj.

 

 

 

Jak działa program bonów?

  • Program posiada budżet w wysokości 1 miliona euro, który będzie przydzielany według kolejności zgłoszeń. MTA poinformuje szkoły drogą mailową, gdy program będzie miał nadmiar zgłoszeń. 
  • Vouchery są dostępne dla studentów przebywających na Malcie przez minimum 15 nocy TYLKO - maksymalnie 30 nocy. Studenci otrzymają voucher o wartości 10€ za noc. np. 15 nocy --> 15 voucherów o wartości 10€ = 150€.
  • Każda osoba powyżej 13 roku życia jest uprawniona do otrzymania voucherów.
  • Vouchery są dostępne tylko dla studentów przyjeżdżających na Maltę od 1 czerwca. 
  • Bony są dostępne tylko dla studentów, którzy dokonali rezerwacji od 7 maja.  Student, który przyjeżdża 1 czerwca, ale zarezerwował kurs przed 7 maja, nie będzie kwalifikował się do programu.
  • Kurs może być zarezerwowany tylko na 1 tydzień, pod warunkiem, że pobyt na Malcie trwa 15 lub więcej nocy. 

Gdzie można wykorzystać vouchery?

  • Bony mogą być zrealizowane bezpośrednio na MALTALINGUA, np. na uaktualnienie kursu, dodatkowe prywatne lekcje, zajęcia, obiady, podręczniki, zakwaterowanie, itp.
  • Bony mogą być wykorzystane na towary i usługi - lista dostawców zostanie udostępniona po przyjeździe ucznia.

Maltalingua z dumą świętuje w tym roku 10-lecie swojego istnienia i już teraz oferuje fantastyczne zniżki, oferty i pakiety na rok 2021, a także zapewnia naszym studentom do 300€ w bonach, aby jeszcze bardziej uatrakcyjnić ich pobyt na Malcie. Odkryj nasze pakiety 2021 na 15 lub więcej nocy, które zapewnią Ci prawo do bonów.

Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z nami już dziś.

 

Informacje aktualizowane i ważne od: 14 maja 2021 r.