MALTALINGUA WZNAWIA LEKCJE FACE TO FACE OD 1 CZERWCA

W ciągu ostatnich kilku tygodni informowaliśmy Państwa o wielu aktualizacjach, które miały miejsce zarówno na Malcie, jak i w Maltalingua. Pomyśleliśmy, że poświęcimy chwilę, aby podsumować wszystkie ekscytujące wiadomości, które ostatnio mieliśmy.

NAJNIŻSZA STAWKA ZA COVID-19 W EUROPIE
Malta ma obecnie najniższy w Europie wskaźnik zakażeń i zgonów spowodowanych wirusem COVID-19, po tym jak w ostatnich tygodniach liczba nowych przypadków stale spadała. 

Szczegóły pojawiły się w świeżych danych tygodniowych opublikowanych przez Europejskie Centrum Zapobiegania i Kontroli Chorób (ECDC). Zapobiegania i Kontroli Chorób (ECDC). Na Malcie nadal wykrywa się niewiele nowych przypadków, w wyniku czego gwałtownie spadła również liczba hospitalizacji. Wyspa ma również najwyższy wskaźnik szczepień w Europie - około 67 procent osób uprawnionych do szczepionki otrzymało co najmniej jedną dawkę.


LEKCJE TWARZĄ W TWARZ CV
W ciągu ostatnich kilku tygodni Maltalingua prowadziła zajęcia online. Cieszymy się, że 1 czerwca będziemy mogli ponownie otworzyć nasze drzwi i bezpiecznie powitać uczniów w naszych salach lekcyjnych. Szkoła jest już gotowa, nauczyciele są podekscytowani, a basen jest gotowy i zachęcający! Jeszcze tylko jeden tydzień!

Dowiedz się więcej tutaj: https://blog.maltalingua.com/malta-the-safest-place-in-europe/

MOŻLIWOŚĆ ZDOBYCIA BONÓW O WARTOŚCI DO 300 EURO
Jeśli zdecydujesz się na 2-tygodniowy kurs językowy* lub dłuższy, będziesz uprawniony do otrzymania voucherów o wartości do 300€ do wydania na Wyspach Maltańskich. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji lub po prostu odpowiedz, aby poprosić o oddzwonienie, jeśli jesteś zainteresowany.

Dowiedz się więcej tutaj: https://blog.maltalingua.com/maltalingua-vouchers/


POŁĄCZ NASZE OFERTY SPECJALNE Z TWOIMI KUPONAMI!
10% ZNIŻKI NA WSZYSTKIE KURSY GRUPOWE I KOLEJNE 10% ZNIŻKI NA ZAKWATEROWANIE DLA DOROSŁYCH I JUNIORÓW
Twoja rezerwacja musi być na minimum 2 tygodnie i ta oferta nie może być łączona z innymi ofertami lub pakietami aktualnie dostępnymi. 
Ilość miejsc jest ograniczona, więc rezerwuj już teraz, aby uniknąć rozczarowania! Obowiązują warunki i zasady.

Odkryj nasze oferty specjalne tutaj: https://www.maltalingua.pl/oferty-specjalne//oferty-specjalne/


OD LIPCA NIE JEST WYMAGANA MASKA
Osoby w pełni zaszczepione nie będą musiały nosić maski na zewnątrz od lipca, jeśli są same lub z inną zaszczepioną osobą, ponieważ Malta osiąga "odporność stadną". Maski będą jednak nadal obowiązkowe w grupach powyżej dwóch osób, a w niektórych miejscach nadal będą obowiązywać ograniczenia.

Dowiedz się więcej tutaj: https://blog.maltalingua.com/no-masks-needed-from-july/

Chcesz wiedzieć więcej? Poproś o bezpłatną ofertę i rozpocznij naukę angielskiego pod słońcem już dziś! https://www.maltalingua.pl/oferta/