Maltalingua Kadra

Susanne Whalley - School PrincipalSusanne Whalley
Dyrektor szkoły

Witam, mam na imię Susanne i jestem dyrektorem szkoły Maltalingua.

Pracuję tutaj dopiero od 2015 roku, ale już wiem, że Maltalingua różni się od innych szkół na wyspie.

Pochodzę z Wielkiej Brytanii. Po zrobieniu kariery w bankowości, postanowiłam przeprowadzić się w stronę słońca i zmienić moje życie. Na Maltę przyjechałam w 2001 roku i rozpoczęłam nową karierę w branży EFL (angielski jako język obcy), gdzie rozwinęłam moją pasję do nauczania, która trwa do dziś.

W wolnym czasie lubię spacery, podróże i muzykę.

Czekam na Ciebie w szkole Maltalingua. 

 

Katrin Risiott - Director of StudiesKatrin Risiott
Kierownik dydaktyczny

Nazywam się Katrin i mam przyjemność należeć do wspaniałego zespołu Maltalingua.

Jestem dyrektorem dydaktycznym i pracuje w szkole w Maltalingua od jej otwarcia w kwietniu 2012 roku.  W rzeczywistości mogę śmiało powiedzieć, że byłam pierwszym nauczycielem w naszej szkole. Jestem Maltanką i nauczam języka angielskiego od 2008 roku.  Zawsze fascynował mnie język angielski i uważam, że nie ma nic bardziej satysfakcjonującego niż nauczanie tego pięknego języka oraz praca z kursantami z różnych stron świata.

Moje początki w nauczaniu to praca wakacyjna, jakiej się podjęłam pewnego lata. Szybko przekonałam sie, że to jednak coś, w czym chciałam się realizować. Nauczanie języka angielskiego stało się moją pasją, a w 2009 zdobyłam kwalifikację jako ESOL Cambridge CELTA. W 2015 roku pomyślnie ukończyłam Trinity DIP TESOL, co pozwoliło mi poszerzyć moje horyzonty i wspiąć się po szczeblach kariery i ostatecznie awansowałam na stanowisko dyrektora.

Jestem osobą towarzyską, kocham języki obce (uczę się hiszpańskiego), interesuje się kulturą i sztuką. Moje hobby to również taniec (głównie salsa i bachata), śpiew oraz podróże.

 

Mina Perschel - Operation ManagerMina Perschel
Menadżer operacyjny

Cześć wszystkim! Nazywam się Mina i jestem menadżerem operacyjnym w Maltalingua. Trzy lata temu ukończyłam studia na kierunku anglistyka i studia amerykańskie.  Odtąd żyję głównie za granicą. Podczas moich studiów odkryłam swoją pasję i miłość do różnych kultur, języków oraz podróży.  W ciągu ostatnich kilku lat mieszkałam we Włoszech, Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii i Australii, a teraz cieszę się życiem na Malcie. W każdej kwestii możesz się do minie zwrócić o pomoc.

Moje hobby to pływanie, spacery, odwiedzanie nowych miejsc, czytanie, taniec oraz spotkania z przyjaciółmi.

Z niecierpliwością czekam na Ciebie na Malcie i obiecuję, że spędzimy razem niezapomniane chwile!

 

JulianJulian Micallef
Koordynator socjalny

Cześć, mam na imię Julian i jestem koordynatorem socjalnym. Moim głównym zadaniem i celem jest dobro naszych kursantów. Służę wszelką pomocą i staram się odpowiedzieć na wszelkie pytania. Do moich głównych obowiązków należy organizacja wycieczek dla naszych kursantów oraz zarządzanie  szkolnymi kwaterami.

Pochodzę z Malty i kocham tę małą wyspę. Będąc maltańczykiem wiem dokładnie, jakie atrakcje zaoferować naszym kursantom. Wiem gdzie są najstarsze zabytki, mogę zorganizować wspaniałą wycieczkę na Gozo czy zabrać was na najlepszą imprezę na wyspie!

Jestem absolwentem studiów dotyczących zarządzania hotelarstwem i na przestrzeni ostatnich siedmiu lat zdobyłem cenne doświadczenie w pracy w turystyce w różnych szkołach językowych.

Jestem bardzo aktywną osobą i zawsze w ruchu. Utrzymanie dobrej formy fizycznej to moja pasja. Dlatego tez kilka razy w tygodniu udaje się na siłownię, a od czasu do czasu gram w piłkę nożną. W weekendy zawsze wychodzę na imprezy i z chęcią zabiorę cię ze sobą.

 

EvelynEvelyn Kostner
Główna recepcjonistka

Witam wszystkich. Mam na imię Evelyn i pracuję w Maltalingua jako główna recepcjonistka od ponad dwóch lat. Pochodzę z północnej części Włoch, w pobliżu granicy z Austrią. Dorastałam dwujęzyczne, co było wielką zaletą dla mojej kariery. Pracowałam we Włoszech, w Dublinie a teraz mieszkam na Malcie.

Pracuję w turystyce, głównie w branży hotelarskiej, od prawie 15 lat. Korespondencja na temat rezerwacji z naszymi kursantami wciąż sprawia mi wielką przyjemność. Uwielbiam tą mieszankę narodowości i przyjazną, rodzinną atmosferę w naszej szkole. Kocham to, że Malta ma tak wiele do zaoferowania, na przykład: wspaniałe plaże, łagodny klimat i mnóstwo zabytków.

Moje pasje to pływanie, kolarstwo, podróżowanie oraz poznawania różnych kultur i sposobów życia. Nie mogę się doczekać, aby powitać Cię w naszej szkole moim uśmiechem:)

 

AudreyAudrey Predessac
Recepcjonistka

Witam wszystkich. Mam na imię Audrey i pracuję jako recepcjonistka w szkole Maltalingua od 2015 roku. Pochodzę z Francji, z regionu Sarthe, znanego z wyścigów samochodowych Le Mans.

Ukończyłam studia na kierunku języki obce i cywilizacje zagraniczne oraz posiadam tytuł magistra w komunikacji i w PR. Regularnie uczęszczam na wykłady i szkolenia, aby poszerzyć moją wiedzę na tematy jak na przykład marketing, zarządzanie, HR itp.

Szczególnie cieszyć mnie to, że mogę bez problemów również porozumiewać się w języku hiszpańskim i francuskim i mogę pomóc naszym kursantom w razie potrzeby. W wolnym czasie tańczę lub organizuję imprezy na wyspie. Uwielbiam również żeglarstwo i nurkowanie.