Rezerwacja

Jak przebiega proces rezerwacji?

Naszym celem jest, aby proces rezerwacji był tak prosty i szybki jak tylko to możliwe. Proces rezerwacji został opisany poniżej.

Rezerwacji możesz dokonać na stronie internetowej. Dla ogólnych zapytań dotyczących kursów, zakwaterowania i cen, prosimy o wypełnienie formularza “Oferta”. Jeśli chcesz wiążącej rezerwacji prosimy wypełnić “Rezerwacja”.

Podczas wypełnienia formularzy, prosimy o podanie jak najwięcej informacji, dzięki czemu będziemy mogli polecić Ci odpowiednie kursy i jeśli to konieczne, odpowiednie zakwaterowanie. Dodaj dodatkowe pytania i uwagi w części "Uwagi".

Po otrzymaniu danych z formularza online, wyślemy Ci szczegółowe informacje dotyczące Twojego kursu, wraz z wyceną i odpowiedzią na pytania. Postaramy się odpowiedzieć na Twoje zgłoszenie tak szybko jak to możliwe; z reguły możesz oczekiwać odpowiedzi w ciągu 24 godzin.

Kiedy zdecydujesz się na dokonanie rezerwacji, wypełnij formularz “Rezerwacja”.

Po przesłaniu nam rezerwacji, sprawdzimy dostępność i prześlemy Ci szczegóły rezerwacji i fakturę w ciągu jednego do dwóch dni roboczych.

Po otrzymaniu szczegółów rezerwacji oraz faktury wystawionej przez Maltalingua prosimy postępować zgodnie z procedurą płatności opisaną na fakturze. Jeśli zauważysz jakieś błędy natychmiast się z nami skontaktuj.

Po otrzymaniu potwierdzenia o dokonaniu płatności, wyślemy Ci potwierdzenie rezerwacji i dane podróży. Dokumenty te zawierają ważne informacje dotyczące przyjazdu na Maltę (pobyt, szkoła, mapa) a także znajdziesz w nich istotne adresy i numery telefonów.

Przed dokonaniem rezerwacji prosimy przeczytać nasz regulamin. Jeśli dokonasz rezerwacji poprzez formularz rezerwacyjny, zakładamy, że przyjąłeś nasze warunki regulaminowe.

Prosimy o kontakt, jeśli masz jakiekolwiek pytania przed Twoja podróżą na Maltę. Chętnie Ci pomożemy.