Loty na Maltę

Najszybciej na Maltę dostaniesz się samolotem. Lot z Polski trwa zaledwie 3 godziny. Lotniska we Wrocławiu, Gdańsku, Krakowie i Warszawie oferują bezpośrednie loty, już od 200 PLN w jedna stronę. Będąc obywatelem UE nie potrzebujesz wizy.
Sprawdź połączenia lotnicze:

  • Kraków - Malta,  Wrocław - Malta, Poznań- Malta na RYANAIR
  • Gdańsk - Malta i Warszawa - Malta na WIZZ AIR
  • Warszawa - Malta na AIRMALTA

Air Malta oferuje również kilka lotów z Malty do wielu miast europejskich. Ponadto linie lotnicze: Alitalia, KLM, Lufthansa, Swissair, Tunisavia, British Airways, i kilka innych linii czarterowych.

Międzynarodowe lotnisko na Malcie znajduje się 15 km na południowy- zachód od Valletty. St.Julians jest zaledwie 20 minut drogi od lotniska. Za niewielką opłatą, możemy dowiedzieć się kiedy będzie Twój lot, odbierać z lotniska i przywieźć do miejsca zakwaterowania.

 
Ta wyszukiwarka lotów należy do Skyscanner.net. Proszę pamiętać, że Maltalingua wstawiła ten portal, aby pomóc uzyskać przegląd cen lotów na Maltę. Jeśli zdecydujesz się zarezerwować lot na tej stronie, zalecamy uważnie przeczytać warunki rezerwacji. Umowa rezerwacji dotyczy Ciebie i linii lotniczej. Maltalingua nie bierze odpowiedzialności za rezerwacje za pośrednictwem osób trzecich, na tej stronie. Jeśli masz pytania dotyczące poszczególnych lotów, to skontaktuj się bezpośrednio z liniami lotniczymi.