Stypendium językowe (angielski) 2018 - 2019

Mamy przyjemność poinformować Państwa o naszym nowy programie stypendialnym. Rozumiemy fakt, że nie każdy może pozwolić sobie na podróż na Maltę, i dlatego chcielibyśmy dać taką szansę przynajmniej kilku osobom !

EaqualsErasmus

Nasza szkoła znajduje się na Malcie, która przez kilkaset lat była Brytyjską kolonią, i z tego powodu jest krajem o dwóch językach urzędowy (angielski i maltański). Szkoła Maltalingua jest akredytowanym członkiem prestiżowej, międzynarodowej organizacji EAQUALS, i została przez nią oceniona na 8 punktów doskonałości. Poza tym posiadamy również akredytację Ministerstwa Edukacji i oferujemy kursy przygotowujące do egzaminu Cambridge. 

Co sześć miesięcy będziemy oferować dofinansowanie do kursów j. angielskiego na różnym poziomie zaawansowania, które ukończone będą otrzymaniem certyfikatu, a także zakwaterowanie na dwa tygodnie.

Jest to szansa dla obecnych studentów i uczniów, absolwentów, oraz osób majacych przerwę zawodową. Mamy nadzieję, że oferowane przez nas dofinansowanie pomoże wybranym w ich przyszłej karierze zawodowej.

Aby aplikować prosimy o wypełnienie poniższego formularza, oraz umotywowanie swojej aplikacji, opisując w kilku słowach, dlaczego właśnie TY byłbyś odpowiednim kandydatem.

Zasady i warunki można znaleźć tutaj.