Stypendium na naukę angielskiego

AKTUALIZACJA: 20 WRZEŚNIA 2021 r.

Nieco ponad 6 miesięcy temu, zespół Maltalingua pomyślał, że dobrze byłoby się odwdzięczyć, oferując darmowe 4-tygodniowe stypendium IETLS. Było to najdłuższe i najbardziej wartościowe stypendium oferowane przez szkołę od momentu jej otwarcia ponad 10 lat temu! Odzew był niesamowity. Maltalingua otrzymała ponad 12.000+ aplikacji z całego świata! 

Mamy przyjemność ogłosić, że mamy szczęśliwego zwycięzcę, który został wybrany! Chcielibyśmy pogratulować i gorąco powitać na Malcie i w Maltalingua na 4-tygodniowym stypendium IELTS... 

*** Silvia Holmíková ***

Wielkie brawa dla Silvii. Nie możemy się doczekać, aby powitać Cię na Malcie i w Matalingua.

Chcielibyśmy podziękować każdej osobie, która zgłosiła się do udziału w konkursie i mamy przyjemność ogłosić, że już wkrótce będziemy mieli kolejną okazję do wygrania stypendium w Maltalingua! Obserwujcie to miejsce!

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Szkoła Maltalingua kontynuuje swój program stypendialny. Rozumiemy, że dla wielu osób wyjazd na Maltę w celu nauki języka wiąże się z dużymi kosztami. Chcemy dać szansę na przyjazd do naszej szkoły i skorzystania z naszego programu stypendialnego wybranym studentom oraz absolwentom.

Eaquals Erasmus

Maltalingua znajduje się w na dwujęzycznej wyspie Malcie. Szkoła posiada międzynarodową akredytację EAQUALS i uzyskała 11 punktów doskonałości za jakość w nauczaniu języka. Zostaliśmy także wybrani najlepszą szkołą językową w roku 2018. Posiadamy uznanie Ministerstwa Edukacji oraz oferujemy kursy przygotowujące do Cambridge.

Dla wybranych studentów oraz absolwentów Maltalingua oferuje stypendium, które zawiera dwutygodniowy kurs języka na wybranym poziomie, certyfikat ukończenia kursu oraz zakwaterowanie w naszym szkolnym apartamencie na 2 tygodnie.

Wierzymy, że to stypendium przyczyni się do Twojego rozwoju i pomoże w rozpoczęciu kariery. 

Aby mieć szansę na stypendium wypełnił poniższy formularz i napisz w komentarzu dlaczego chcesz odwiedzić Maltę i uczyć się w naszej Szkole.

Warunki programu znajdziesz tutaj.