NOWOŚĆ NA 2024 ROK! Wygraj 4 tygodniowe stypendium IELTS English na Malcie

Powróciło! Maltalingua School of English uruchamia zupełnie nowe stypendium IELTS w naszej szkole języka angielskiego na Malcie! Możesz zostać wybrany do wygrania DARMOWEGO 4 tygodniowego stypendium IELTS. Jest to najdroższe i najdłuższe stypendium, jakie Maltalingua kiedykolwiek oferowała za darmo!

IELTS (International English Language Testing System) jest standaryzowanym testem języka angielskiego, który jest używany do określenia biegłości dla nierodzimych użytkowników języka angielskiego, którzy chcą żyć, pracować i/lub studiować w środowisku anglojęzycznym. Otrzymanie certyfikatu IELTS może być wykorzystane przez osoby do rozwoju ich kariery akademickiej i zawodowej lub pomóc w uzyskaniu wstępu na anglojęzyczne uniwersytety. IELTS jest uznawany przez 9,000+ instytucji na całym świecie, jako dowód prawdziwej, kompetentnej znajomości języka angielskiego.

Julian's na Malcie, w malowniczej zatoce Balluta Bay, nasza akredytowana szkoła języka angielskiego EAQUALS otrzymała 11 punktów na 12 możliwych. Maltalingua została uznana za najlepszą szkołę językową na Malcie w 2018 roku i została uznana certyfikatem doskonałości w 2019 roku dostarczonym przez szwajcarską firmę EducationStars. 

Maltalingua była również finalistą nagrody ST STAR Award z StudyTravel Star Awards 2020 & 2021 English Language School Europe. Jesteśmy pierwszą niezależną szkołą języka angielskiego na Malcie, która została nominowana do nagrody w tej kategorii.

Stypendium trwające 4 tygodnie będzie obejmowało:

 • Zajęcia z języka angielskiego ogólnego
 • Lekcje przygotowujące do IELTS
 • Wszystkie materiały dydaktyczne, test poziomujący i certyfikat
 • Zakwaterowanie we wspólnym apartamencie
 • Transfer z lotniska w obie strony
 • Dostęp do pełnego programu rekreacyjnego
 • Studencka karta rabatowa do lokalnych sklepów i restauracji
 • Możliwość korzystania z basenu szkolnego (przy sprzyjającej pogodzie)
 • Poniedziałkowe przyjęcie powitalne z maltańskimi przysmakami
 • Bezpłatna karta SIM
 • Bezpłatne korzystanie z klimatyzacji w sypialni 
 • Bezpłatne korzystanie z Netflixa, DVD i książek do czytania

Wartość tego pakietu wynosi ponad 2000 euro. 

Jest to doskonała okazja, aby uzyskać kwalifikacje, które są uznawane i akceptowane przez tysiące instytucji na całym świecie, w tym firm, uniwersytetów, organizacji zawodowych i agencji rządowych. Będziesz doskonalić swoje umiejętności językowe w intensywnym środowisku angielskim i nawiążesz nowe znajomości i przyjaźnie!

Jak wziąć udział?

Aby wziąć udział w konkursie, wypełnij poniższy formularz i daj nam znać w polu komentarza, dlaczego chcesz poprawić swój angielski!

Konkurs zakończy się 31 Sierpień 2024 roku, a zwycięzca zostanie ogłoszony wkrótce potem. Prosimy o pozostawienie w poniższym formularzu zarówno adresu e-mail, jak i numeru telefonu, wraz z numerem kierunkowym kraju, ponieważ skontaktujemy się bezpośrednio ze zwycięzcą.

Warunki programu znajdziesz tutaj.