StudyTravel Star Awards - Szkoła Języka Angielskiego w Europie

Maltalingua z radością ogłasza, że została nominowana do dwóch prestiżowych nagród StudyTravel Star Awards:

  • Szkoła Języka Angielskiego w Europie
  • Kursy dla Młodzieży Poniżej 18 Lat

 

Nagrody StudyTravel Star to coroczna ceremonia nagród przyznawanych przez kolegów, słynąca z wyróżniania jakości obsługi w wielu kategoriach, obejmujących agencje podróży edukacyjnych, dostawców języków obcych, szkoły zawodowe, szkoły średnie, dostawców usług oraz organizacje branżowe.

Jest to trzeci z rzędu rok, w którym Maltalingua została uhonorowana przez ST Star Awards i jest pierwszą i jedyną szkołą na Malcie, która została nominowana w kategorii ST Star Awards - Szkoła Języka Angielskiego w Europie i Kursy dla Młodzieży Poniżej 18 Lat od czasu ustanowienia tej prestiżowej ceremonii nagród w 2006 roku.

 

Z ponad 10 000 szkół w całej Europie, partnerzy i koledzy Maltalingua wybrali szkołę języka angielskiego Maltalingua wraz z tylko 4 innymi szkołami w Europie, uznanie za świadczenie wybitnych usług w ciągu ostatnich 12 miesięcy.

"Jako kierownik marketingu, nie mogę być bardziej dumny z wysiłków naszego zespołu, które doprowadziły do naszej znakomitej nominacji do prestiżowych nagród StudyTravel Star Awards. To uznanie potwierdza nasze zaangażowanie w świadczenie wyjątkowych doświadczeń i usług dla naszych uczniów. Jesteśmy naprawdę zaszczyceni zostaniem wybranymi jako finaliści i motywuje nas do ciągłego przekraczania granic i ustalania nowych standardów w branży edukacyjnej." - Ashley Kind

 

Maltalingua pragnie pogratulować wszystkim, którzy zostali nominowani we wszystkich kategoriach i oczekuje na wspólne świętowanie we wrześniu 2022 roku, kiedy to ceremonia wręczenia nagród odbędzie się w Londynie.

Jesteś zainteresowany doskonaleniem swojego języka angielskiego w Maltalingua School of English? Kliknij tutaj, aby uzyskać teraz indywidualną wycenę.

Chcesz współpracować z Maltalingua School of English i zaoferować swoim klientom wyjątkowe usługi i doświadczenia? Współpracuj z nami teraz!