StudyTravel Star Awards - Szkoła Języka Angielskiego w Europie

Maltalingua ma przyjemność ogłosić, że została nominowana do dwóch prestiżowych nagród StudyTravel Star Awards:

  • Szkoła Języka Angielskiego Europa
  • Kursy dla młodzieży poniżej 18 roku życia

 

StudyTravel Star Awards to coroczna ceremonia przyznawania nagród w głosowaniu rówieśników, znana z nagradzania wysokiej jakości usług w wielu kategoriach obejmujących biura podróży, dostawców usług językowych, szkoły zawodowe, szkoły średnie, usługodawców i stowarzyszenia.

To już drugi rok z rzędu Maltalingua została doceniona przez ST Star Awards i jest pierwszą i jedyną szkołą na Malcie, która została nominowana w kategorii ST Star Awards - English Language School Europe oraz Junior Courses for Under 18's od momentu ustanowienia tej prestiżowej ceremonii w 2006 roku.

 

Spośród ponad 10 000 szkół z całej Europy, partnerzy i współpracownicy Maltalingua wybrali Maltalingua School of English wraz z 4 innymi szkołami z całej Europy, doceniając je za świadczenie wyjątkowych usług w ciągu ostatnich 12 miesięcy.

Matthew Knott, redaktor wiadomości StudyTravel Magazine i jeden z prezenterów nagród, powiedział: "Ze względu na Covid-19 musieliśmy wziąć nagrody online w zeszłym roku i była to wspaniała okazja, ale nie możemy się doczekać, aby ponownie osobiście gościć flagowe wydarzenie branży i wspólnie świętować nasz sektor."

 

Maltalingua pragnie pogratulować wszystkim, którzy zostali nominowani we wszystkich kategoriach i oczekuje na wspólne świętowanie we wrześniu 2022 roku, kiedy to ceremonia wręczenia nagród odbędzie się w Londynie.

Jesteś zainteresowany doskonaleniem swojego języka angielskiego w Maltalingua School of English? Kliknij tutaj, aby uzyskać teraz indywidualną wycenę.

Chcesz współpracować z Maltalingua School of English i zaoferować swoim klientom wyjątkowe usługi i doświadczenia? Współpracuj z nami teraz!