StudyTravel Star Awards - Szkoła Języka Angielskiego w Europie

Maltalingua ma przyjemność poinformować, że została nominowana do prestiżowej nagrody StudyTravel Star Awards - English Language School Europe. Nagrody StudyTravel Star Awards to coroczna ceremonia wręczania nagród w głosowaniu rówieśniczym, znana z nagradzania wysokiej jakości usług w wielu kategoriach obejmujących biura podróży studyjnych, dostawców usług językowych, szkoły zawodowe, szkoły średnie, dostawców usług i stowarzyszenia.

Jest to pierwszy rok, w którym Maltalingua została wyróżniona przez ST Star Awards i jako pierwsza i jedyna szkoła na Malcie została nominowana w kategorii ST Star Awards - English Language School Europe od czasu ustanowienia prestiżowej ceremonii w 2006 roku.

 

 

Spośród ponad 10 000 szkół w całej Europie, partnerzy i rówieśnicy Maltalingua znaleźli się na krótkiej liście Szkół Języka Angielskiego Maltalingua wraz z zaledwie 4 innymi szkołami w całej Europie, uznając je za świadczące wybitne usługi w ciągu ostatnich 12 miesięcy.

Maltalingua pragnie pogratulować wszystkim tym, którzy zostali nominowani we wszystkich kategoriach i z niecierpliwością oczekuje na wspólne świętowanie w 2021 roku, kiedy to ceremonia wręczenia nagród odbędzie się w Londynie.

Jesteś zainteresowany doskonaleniem swojego języka angielskiego w Maltalingua School of English? Kliknij tutaj, aby uzyskać teraz indywidualną wycenę.

Chcesz współpracować z Maltalingua School of English i zaoferować swoim klientom wyjątkowe usługi i doświadczenia? Współpracuj z nami teraz!

Kliknij tutaj, aby zobaczyć pełną listę finalistów ST Star Award.