Mieszanka narodowościowa 2022

Zapoznaj się z naszym aktualnym wykresem kołowym przedstawiającym różne narodowości, które wybrały Maltalingua, aby pomóc sobie w doskonaleniu języka angielskiego, aby dać Ci wyobrażenie o wszystkich osobach z różnych krajów, z którymi możesz się zetknąć, decydując się na naukę w Maltalingua School of English. 

 

Do Maltalingua przez cały rok przyjeżdżają ludzie z całego świata. Jak widać powyżej, wielu uczniów decyduje się na przyjazd do Maltalingua z całej Europy, ale jest też wielu uczniów, którzy podróżują znacznie dalej, np. z Korei Południowej, Japonii, Argentyny, Kazachstanu i wielu innych krajów.

Promujemy różnorodność i wymianę między uczniami. Tutaj będziesz miał okazję błyskawicznie poprawić swój angielski, ponieważ mieszanka narodowościowa pozwoli Ci uniknąć rozmawiania z osobami z Twojego kraju, a wiadomo, że zanurzenie w języku znacznie przyspieszy i poprawi Twoje postępy!

Nawiąż silne i wyjątkowe więzi, które przetrwają całe życie, i przeżyj niesamowite doświadczenie z ludźmi, których cele i motywacje podzielasz.

Najpopularniejsze kursy
 

 

Studenci, którzy zazwyczaj przyjeżdżają na 2 lub 3 tygodnie, wybierają intensywne kursy języka angielskiego. Jeśli wybierzesz jeden z naszych Intensywnych Kursów Angielskiego, nauczysz się znacznie więcej angielskiego i podniesiesz swój poziom w krótszym czasie. Jak pokazuje powyższy wykres, wielu Niemców, Włochów i Hiszpanów decyduje się przyspieszyć swoje postępy w nauce wybierając Intensywny Kurs Angielskiego. Aby dowiedzieć się więcej o naszych kursach angielskiego na Malcie, kliknij tutaj!

 
Najpopularniejsze miejsca noclegowe
 

 

Apartamenty szkolne to preferowane miejsce zakwaterowania dla naszych uczniów. W naszych przestronnych, klimatyzowanych i nowoczesnych apartamentach szkolnych studenci mogą wybrać opcję dzielenia pokoju lub wybrać pokój jednoosobowy. Położenie w odległości 10 minut spacerem od szkoły sprawia, że pobyt w szkolnych apartamentach Maltalingua ma tę zaletę, że studenci kontynuują naukę angielskiego i spędzają razem czas po zajęciach.

Aby zapoznać się ze szczegółami dotyczącymi Apartamentów Szkolnych, kliknij tutaj!

 
Grupy wiekowe
 

 

W Maltalingua mamy bardzo zróżnicowane grupy wiekowe, które uczą się w szkole przez cały rok. Większość naszych dorosłych studentów to osoby powyżej 25 roku życia, a w naszych salach lekcyjnych znajdują się osoby różnych narodowości i w różnym wieku. Maltalingua oferuje również opcję 30+ dla tych, którzy czują się bardziej komfortowo ucząc się ze starszymi studentami.

Uzyskaj BEZPŁATNĄ wycenę od Maltalingua już dziś!