Erasmus+ w szkole Maltalingua

Jesteś nauczycielem lub pracujesz dla instytucji edukacyjnej? Chcesz poprawić Twój angielski z native speakerami, poznać ludzi z różnych krajów i cieszyć się urokami słonecznej wyspy Malty? Jeśli tak, to zwrócić się do Twojego pracodawcy z prośbą o wystąpienie o dofinansowanie z programu Erasmus + i przyjedź na kurs języka angielskiego do szkoły Maltalingua.

Podczas kursu nie tylko poprawisz Twoje umiejętności językowe, ale również przeżyjesz jeszcze raz naukę z perspektywy ucznia. Dofinansowanie Erasmus + pokrywa koszty kursu, zakwaterowania oraz przelotu.

Erasmus+ logo

O Erasmusie+ (akcja KA1) „Mobilność kadry edukacji szkolnej”

Maltalingua specjalizuje się w akcji programu Erasmus + KA1 w obszarze edukacji szkolnej. To dofinansowanie przeznaczone jest dla nauczycieli oraz personelu pomocniczego i dotyczy:

• Szkół

• Uczelni

• Uniwersytetów

• Oraz innych instytucji edukacyjnych.

Program ten może być wykorzystywany do szkolenia kadry lub pracowników, na przykład na kursie języka angielskiego w szkole Maltalingua. Aby uzyskać więcej informacji, należy skontaktować się Narodową Agencją Programu Erasmus+:

http://erasmusplus.org.pl/kontakt/ 

Jak aplikować?

• Program jest otwarty dla prywatnych lub publicznych organizacji edukacyjnych, takich jak szkoły, uniwersytety i uczelnie z krajów EU i EFTA (Islandia, Liechtenstein i Norwegia).

• Zgłoszenia muszą być dokonywane za pośrednictwem Twojej instytucji. Musisz poprosić koordynatora szkolnego lub osobę odpowiedzialną za rozwój pracowników o zgłoszenie instytucji do programu.

• Poproś osobę zajmującą się aplikacją o umieszczenie szkoły Maltalingua jako organizacji goszczącej oraz o wpisanie naszego numeru Erasmus OID: E10039312.

Pod koniec kursu angielskiego w naszej szkole Maltalingua pomożemy Ci wypełnić dokumenty Europass Mobility oraz podpiszemy specjalny certyfikat ukończenia kursu w ramach Erasmus + (jeśli będzie to potrzebne).

Aby uzyskać więcej informacji, prosimy o  kontakt.