Maltalingua Kadra

Tania AssuncaoTania Assuncao 
Dyrektor szkoły

Witam, mam na imię Tania i jestem dyrektor szkoły tutaj w Maltalingua. Dołączyłam do Maltalingua w lutym 2018 roku i to było wspaniałe doświadczenie! Zespół jest niesamowicie przyjazny i profesjonalny, a studenci są uroczy.

Tutaj w Maltalingua można mnie znaleźć w recepcji w czasie przerwy, aby odpowiedzieć na wszelkie pytania dotyczące kursu i doświadczenia. Jestem Portugalczykiem, ale mieszkałem w różnych krajach, a mianowicie w Portugalii, Anglii, na Malcie i w Mozambiku, i mogę mówić po angielsku, portugalsku i hiszpańsku. Pracuję w sektorze edukacji od 10 lat i mam doświadczenie zarówno w nauczaniu, jak i zarządzaniu akademickim.

Naprawdę lubię swoją pracę i żyję zgodnie z mottem: "Znajdź coś, co kochasz robić, a nigdy nie będziesz musiał pracować ani jednego dnia w swoim życiu". Cieszę się, że mogę się z wami spotkać tutaj w Maltalingua!

 

Katie RyanKatie Ryan
Asystentka dyrektora ds. badań

Witam wszystkich! Nazywam się Katie i jestem asystentką dyrektora ds. studiów tutaj w Maltalingua. Zaczęłam uczyć w tej szkole w maju 2018 roku i od tamtej pory cieszę się każdą minutą.

Przeprowadziłam się na Maltę wiele lat temu i choć wyjechałam na uniwersytet w Irlandii, zawsze wydaje mi się, że znajduję drogę powrotną na tę piękną wyspę. Jeśli nie uczę, to lubię poznawać studentów w tej szkole.

Mamy wiele różnych narodowości, więc zawsze ciekawie jest uczyć się od siebie nawzajem. Nauczanie, dla mnie, to nie jest praca. Czuję, że mam szczęście, że znalazłam pracę, która tak bardzo mi się podoba i to wszystko dzięki zespołowi, który tu pracujemy, a także dzięki uczniom.

Nie mogę się doczekać, żeby cię poznać tutaj w Maltalingua!"

  

JulianJulian Micallef
Kierownik Operacyjny

Witam, nazywam się Julian Micallef i jestem kierownikiem operacyjnym w szkole językowej Maltalingua. Moją główną rolą w tej szkole jest dbałość o dobro naszych uczniów, co oznacza, że moim zadaniem jest być tam, aby odpowiadać i pomagać wam najlepiej jak potrafię. Do moich obowiązków należy prowadzenie programu rekreacyjnego dla naszych dorosłych studentów oraz zarządzanie mieszkaniami dla studentów.

Jestem Maltańczykiem i kocham tę małą wyspę. Bycie Maltańczykiem daje mi tę przewagę, że wiem, co zaoferować naszym studentom, czy są to miejsca historyczne, jednodniowe wycieczki do Gozo czy najlepsze imprezy na wyspie!

Ukończyłam Gościnność i Zarządzanie Turystyką i przez ostatnie siedem lat zdobyłam nieocenione doświadczenie w pracy w turystyce i różnych innych szkołach językowych.

Jestem bardzo aktywną osobą i zawsze jestem w podróży, co również pomaga mi w mojej pracy. Uwielbiam sport i utrzymanie dobrej kondycji. Ćwiczę cross liftingu i uważam, że popychanie się w każdym sporcie jest nie tylko dobre dla Ciebie, ale także korzystne w utrzymaniu silnego samodyscyplinującego nastawienia do życia.

Bernice BartoloBernice Bartolo
Młodszy Kierownik Programu

Mam na imię Bernice i jestem młodszym menedżerem programu w Maltalingua.

Jestem osobą przyjazną i otwartą. Uwielbiam stawiać sobie wyzwania, próbować i uczyć się nowych sportów i hobby, jak również relaksować się z przyjaciółmi i rodziną w wielu pięknych miejscach, które Malta ma do zaoferowania.

Z wykształcenia jestem hotelarzem i od wielu lat pracuję z dziećmi i młodzieżą.

W szkole Maltalingua znalazłam idealne środowisko do wyrażania siebie, pomagając studentom w ich codziennych potrzebach i upewniając się, że mają ekscytujące i miłe doświadczenia podczas pobytu. Cieszę się na spotkanie z Państwem!