Maltalingua Kadra

Amanda Vassallo - School PrincipalAmanda Vassallo
Dyrektor szkoły

Witam, mam na imię Amanda i jestem dyrektorem szkoły w Maltalingua. Pracuję z Maltalingua od 2019 roku, ale już widzę, że różni się ona od innych szkół na całej wyspie.

Pochodząc z Wielkiej Brytanii i robiąc karierę w dziedzinie promocji i szkoleń z zarządzania czasem, postanowiłam przenieść się na słońce i całkowicie zmienić swoje życie. Przeprowadziłam się na Maltę w 1988 roku i rozpoczęłam nową karierę w branży EFL, gdzie rozwinęłam pasję do nauczania, która trwa do dziś.

W wolnym czasie lubię taniec, sztukę, spacery, podróże i muzykę. Cieszę się, że mogę Cię powitać na Maltalingua.

Tania AssuncaoTania Assuncao 
Kierownik dydaktyczny

Witam, mam na imię Tania i jestem dyrektorem ds. studiów tutaj w Maltalingua. Dołączyłam do Maltalingua w lutym 2018 roku i to było wspaniałe doświadczenie! Zespół jest niesamowicie przyjazny i profesjonalny, a studenci są uroczy.

Tutaj w Maltalingua można mnie znaleźć w recepcji w czasie przerwy, aby odpowiedzieć na wszelkie pytania dotyczące kursu i doświadczenia. Jestem Portugalczykiem, ale mieszkałem w różnych krajach, a mianowicie w Portugalii, Anglii, na Malcie i w Mozambiku, i mogę mówić po angielsku, portugalsku i hiszpańsku. Pracuję w sektorze edukacji od 10 lat i mam doświadczenie zarówno w nauczaniu, jak i zarządzaniu akademickim.

Naprawdę lubię swoją pracę i żyję zgodnie z mottem: "Znajdź coś, co kochasz robić, a nigdy nie będziesz musiał pracować ani jednego dnia w swoim życiu". Cieszę się, że mogę się z wami spotkać tutaj w Maltalingua!

 

Katie RyanKatie Ryan
Asystentka dyrektora ds. badań

Witam wszystkich! Nazywam się Katie i jestem asystentką dyrektora ds. studiów tutaj w Maltalingua. Zaczęłam uczyć w tej szkole w maju 2018 roku i od tamtej pory cieszę się każdą minutą.

Przeprowadziłam się na Maltę wiele lat temu i choć wyjechałam na uniwersytet w Irlandii, zawsze wydaje mi się, że znajduję drogę powrotną na tę piękną wyspę. Jeśli nie uczę, to lubię poznawać studentów w tej szkole.

Mamy wiele różnych narodowości, więc zawsze ciekawie jest uczyć się od siebie nawzajem. Nauczanie, dla mnie, to nie jest praca. Czuję, że mam szczęście, że znalazłam pracę, która tak bardzo mi się podoba i to wszystko dzięki zespołowi, który tu pracujemy, a także dzięki uczniom.

Nie mogę się doczekać, żeby cię poznać tutaj w Maltalingua!"

  

JulianJulian Micallef
Kierownik Operacyjny

Witam, nazywam się Julian Micallef i jestem kierownikiem operacyjnym w szkole językowej Maltalingua. Moją główną rolą w tej szkole jest dbałość o dobro naszych uczniów, co oznacza, że moim zadaniem jest być tam, aby odpowiadać i pomagać wam najlepiej jak potrafię. Do moich obowiązków należy prowadzenie programu rekreacyjnego dla naszych dorosłych studentów oraz zarządzanie mieszkaniami dla studentów.

Jestem Maltańczykiem i kocham tę małą wyspę. Bycie Maltańczykiem daje mi tę przewagę, że wiem, co zaoferować naszym studentom, czy są to miejsca historyczne, jednodniowe wycieczki do Gozo czy najlepsze imprezy na wyspie!

Ukończyłam Gościnność i Zarządzanie Turystyką i przez ostatnie siedem lat zdobyłam nieocenione doświadczenie w pracy w turystyce i różnych innych szkołach językowych.

Jestem bardzo aktywną osobą i zawsze jestem w podróży, co również pomaga mi w mojej pracy. Uwielbiam sport i utrzymanie dobrej kondycji. Ćwiczę cross liftingu i uważam, że popychanie się w każdym sporcie jest nie tylko dobre dla Ciebie, ale także korzystne w utrzymaniu silnego samodyscyplinującego nastawienia do życia.

Giorgio RobertiGiorgio Roberti
Młodszy kierownik programu

Nazywam się Giorgio i jestem młodszym kierownikiem programu tutaj w Maltalingua. Jestem z Włoch, ale przeprowadziłem się na słoneczną Maltę w 2018 roku.

Jestem przyjazną i sportową osobą. Uwielbiam stawiać sobie wyzwania, próbować i uczyć się nowych sportów i hobby. Moje nowe pasje, cóż, ostatnio zainteresowałam się rugby i szachami!

Mam doświadczenie w nauce o sporcie i zarządzaniu sportem i pracuję z młodzieżą i dziećmi od ponad 10 lat.

W szkole Maltalingua znalazłam idealne środowisko do wyrażania siebie, pomagania uczniom w ich codziennych potrzebach i zapewniania im ekscytujących i wspaniałych doświadczeń podczas ich pobytu.

Cieszymy się na spotkanie z Tobą!

EvelynEvelyn Kostner
Starszy pracownik działu rezerwacji

Witam wszystkich. Mam na imię Evelyn i pracuję w Maltalingua jako główna recepcjonistka od ponad dwóch lat. Pochodzę z północnej części Włoch, w pobliżu granicy z Austrią. Dorastałam dwujęzyczne, co było wielką zaletą dla mojej kariery. Pracowałam we Włoszech, w Dublinie a teraz mieszkam na Malcie.

Pracuję w turystyce, głównie w branży hotelarskiej, od prawie 15 lat. Korespondencja na temat rezerwacji z naszymi kursantami wciąż sprawia mi wielką przyjemność. Uwielbiam tą mieszankę narodowości i przyjazną, rodzinną atmosferę w naszej szkole. Kocham to, że Malta ma tak wiele do zaoferowania, na przykład: wspaniałe plaże, łagodny klimat i mnóstwo zabytków.

Moje pasje to pływanie, kolarstwo, podróżowanie oraz poznawania różnych kultur i sposobów życia. Nie mogę się doczekać, aby powitać Cię w naszej szkole moim uśmiechem :)

 

Olga Emerson
Pracownik działu rezerwacji

Cześć. Nazywam się Olga. Pracuję jako rejestrator studentów w Maltalingua od 2018 roku. Jestem Rosjaninem, pochodzę z Kazachstanu. Spędziłem kilka lat mieszkając w Anglii, przeprowadziłem się na Maltę 3 lata temu i teraz cieszę się życiem pod słońcem.

Od wielu lat pracuję w branży edukacyjnej. Bardzo lubię pracować z ludźmi, komunikować się z nimi i pomagać im w osiąganiu ich celów.

Pomimo tego, że od dawna nie pracuję w szkole Maltalingua, jestem świadomy istnienia tej szkoły od 2013 roku i zawsze podziwiam atmosferę, stosunek do uczniów i metodykę nauczania. Teraz mogę być dumny z tego, że jestem częścią zespołu tej szkoły. Uwielbiam spędzać czas z rodziną, gotować, podróżować, wycieczki nad morze i tańczyć salsę :)