Maltalingua Kadra

Amanda Vassallo - School PrincipalAmanda Vassallo
Dyrektor szkoły

Witam, mam na imię Amanda i jestem dyrektorem szkoły w Maltalingua. Pracuję z Maltalingua od 2019 roku, ale już widzę, że różni się ona od innych szkół na całej wyspie.

Pochodząc z Wielkiej Brytanii i robiąc karierę w dziedzinie promocji i szkoleń z zarządzania czasem, postanowiłam przenieść się na słońce i całkowicie zmienić swoje życie. Przeprowadziłam się na Maltę w 1988 roku i rozpoczęłam nową karierę w branży EFL, gdzie rozwinęłam pasję do nauczania, która trwa do dziś.

W wolnym czasie lubię taniec, sztukę, spacery, podróże i muzykę. Cieszę się, że mogę Cię powitać na Maltalingua.

 

Michael PorrittMichael Porritt:
Kierownik dydaktyczny

Cześć. Nazywam się Micheal i jestem kierownikiem kadry akademickiej w Maltalingua. Do zespołu dołączyłem w grudniu 2017. Lubię swoją pracę gdyż poznawanie nowych uczniów i obserwowanie ich postępów sprawia mi ogromną przyjemność.

Zanim przeprowadziłem się na Maltę nauczałem j. angielskiego w Wielkiej Brytanii, Bułgarii, Włoszech, Polsce, a nawet Wietnamie. Uwielbiam to uczucie kiedy masz świadomość, że w jakiś sposób pomagasz ludziom spełniać ich marzenia – czy jest to podróżowanie po świecie, podjęcie studiów w kraju anglojęzycznym, czy jakiekolwiek inne nowe perspektywy, które daje im znajomość języka angielskiego.

W wolnym czasie dużo czytam, gram w futbol, i uprawiam jogę. Do zobaczenia w szkole!

 

Tania AssuncaoTania Assuncao 
Assistant Director of Studies

Witam, nazywam się Tania i jestem zastępcą dyrektora ds. badań w Maltalingua. Dołączyłem do Maltalingua w lutym 2018 roku i to było wspaniałe doświadczenie! Zespół jest niezwykle przyjazny i profesjonalny, a studenci są wspaniali.

Możesz mnie znaleźć w recepcji podczas przerwy, aby odpowiedzieć na wszelkie pytania dotyczące Twojego kursu i doświadczenia tutaj, w Maltalingua. Jestem Portugalczykiem, ale mieszkałem w różnych krajach, a mianowicie w Portugalii, Anglii, na Malcie i w Mozambiku i potrafię mówić po angielsku, portugalsku i hiszpańsku. Pracuję w sektorze edukacji od 10 lat i mam doświadczenie zarówno w nauczaniu, jak i w zarządzaniu uczelnią.

Naprawdę lubię swoją pracę i żyję zgodnie z mottem "Znajdź coś, co kochasz robić i nigdy nie będziesz musiał pracować ani jednego dnia w swoim życiu". Nie mogę się doczekać spotkania z Tobą tutaj w Maltalingua!

  

JulianJulian Micallef
Koordynator socjalny

Cześć, mam na imię Julian i jestem koordynatorem socjalnym. Moim głównym zadaniem i celem jest dobro naszych kursantów. Służę wszelką pomocą i staram się odpowiedzieć na wszelkie pytania. Do moich głównych obowiązków należy organizacja wycieczek dla naszych kursantów oraz zarządzanie szkolnymi kwaterami.

Pochodzę z Malty i kocham tę małą wyspę. Będąc maltańczykiem wiem dokładnie, jakie atrakcje zaoferować naszym kursantom. Wiem gdzie są najstarsze zabytki, mogę zorganizować wspaniałą wycieczkę na Gozo czy zabrać was na najlepszą imprezę na wyspie! Jestem absolwentem studiów dotyczących zarządzania hotelarstwem i na przestrzeni ostatnich siedmiu lat zdobyłem cenne doświadczenie w pracy w turystyce w różnych szkołach językowych.

Jestem bardzo aktywną osobą i zawsze w ruchu. Utrzymanie dobrej formy fizycznej to moja pasja. Dlatego tez kilka razy w tygodniu udaje się na siłownię, a od czasu do czasu gram w piłkę nożną. W weekendy zawsze wychodzę na imprezy i z chęcią zabiorę cię ze sobą.
 


Aoife DohertyAoife Doherty
Młodszy kierownik programu

Nazywam się Aoife i jestem młodszym kierownikiem programu w Maltalingua. Pochodzę z Irlandii, ale w 2018 roku przeniosłam się na słoneczną Maltę. Cieszę się wszystkim, co Malta ma do zaoferowania, od jej pięknych wód, po lokalną historię i wszystko, co jest pomiędzy!

Pracuję w branży od ponad 3 lat. Szkoła jest wspaniałym miejscem do nauki w wspaniałym środowisku, mogłem poznać nowych ludzi z całego świata i poznać różne kultury po drodze.

Jestem osobą aktywną, wyjeżdżającą, lubię biegać, treningi siłowe i tańczyć, uwielbiam też podróżować i gotować. Z niecierpliwością czekam na spotkanie z wami i pokazanie wam słonecznych wysp Malty!

 


Karen SoraciKaren Soraci:
Główny sekretarz

Witam, nazywam się Karen i jestem tu głównym rejestratorem. Pracę w Maltalingua rozpocząłem w maju 2018 roku i mogę powiedzieć, że jest to wspaniałe środowisko pracy i nauki.

Bardzo lubię być częścią zespołu. Mam doświadczenie w pracy w szkołach i na uniwersytetach we Włoszech, Turcji, Malezji, a obecnie na Malcie. Mimo, że nie jestem w tym kraju zbyt długo, jest dla mnie jasne, że jest to wspaniała mała wyspa o dużym charakterze.

Jestem zdecydowanie we właściwym miejscu, ponieważ w wolnym czasie uwielbiam chodzić na różne plaże i spędzać czas na słońcu. Lubię też czytać i zawsze jestem zainteresowany nauką różnych języków. Nie mogę się doczekać, żeby spotkać się z wami wszystkimi!


 

EvelynEvelyn Kostner
Starszy pracownik działu rezerwacji

Witam wszystkich. Mam na imię Evelyn i pracuję w Maltalingua jako główna recepcjonistka od ponad dwóch lat. Pochodzę z północnej części Włoch, w pobliżu granicy z Austrią. Dorastałam dwujęzyczne, co było wielką zaletą dla mojej kariery. Pracowałam we Włoszech, w Dublinie a teraz mieszkam na Malcie.

Pracuję w turystyce, głównie w branży hotelarskiej, od prawie 15 lat. Korespondencja na temat rezerwacji z naszymi kursantami wciąż sprawia mi wielką przyjemność. Uwielbiam tą mieszankę narodowości i przyjazną, rodzinną atmosferę w naszej szkole. Kocham to, że Malta ma tak wiele do zaoferowania, na przykład: wspaniałe plaże, łagodny klimat i mnóstwo zabytków.

Moje pasje to pływanie, kolarstwo, podróżowanie oraz poznawania różnych kultur i sposobów życia. Nie mogę się doczekać, aby powitać Cię w naszej szkole moim uśmiechem:)

 

Olga Emerson
Pracownik działu rezerwacji

Cześć. Nazywam się Olga. Pracuję jako rejestrator studentów w Maltalingua od 2018 roku. Jestem Rosjaninem, pochodzę z Kazachstanu. Spędziłem kilka lat mieszkając w Anglii, przeprowadziłem się na Maltę 3 lata temu i teraz cieszę się życiem pod słońcem.

Od wielu lat pracuję w branży edukacyjnej. Bardzo lubię pracować z ludźmi, komunikować się z nimi i pomagać im w osiąganiu ich celów.

Pomimo tego, że od dawna nie pracuję w szkole Maltalingua, jestem świadomy istnienia tej szkoły od 2013 roku i zawsze podziwiam atmosferę, stosunek do uczniów i metodykę nauczania. Teraz mogę być dumny z tego, że jestem częścią zespołu tej szkoły. Uwielbiam spędzać czas z rodziną, gotować, podróżować, wycieczki nad morze i tańczyć salsę :)