Maltalingua Kadra

Susanne Whalley - School PrincipalSusanne Whalley
Dyrektor szkoły

Witam, mam na imię Susanne i jestem dyrektorem szkoły Maltalingua.

Pracuję tutaj dopiero od 2015 roku, ale już wiem, że Maltalingua różni się od innych szkół na wyspie.

Pochodzę z Wielkiej Brytanii. Po zrobieniu kariery w bankowości, postanowiłam przeprowadzić się w stronę słońca i zmienić moje życie. Na Maltę przyjechałam w 2001 roku i rozpoczęłam nową karierę w branży EFL (angielski jako język obcy), gdzie rozwinęłam moją pasję do nauczania, która trwa do dziś.

W wolnym czasie lubię spacery, podróże i muzykę. Czekam na Ciebie w szkole Maltalingua. 

 

Michael PorrittMichael Porritt:
Kierownik dydaktyczny

Cześć. Nazywam się Micheal i jestem kierownikiem kadry akademickiej w Maltalingua. Do zespołu dołączyłem w grudniu 2017. Lubię swoją pracę gdyż poznawanie nowych uczniów i obserwowanie ich postępów sprawia mi ogromną przyjemność.

Zanim przeprowadziłem się na Maltę nauczałem j. angielskiego w Wielkiej Brytanii, Bułgarii, Włoszech, Polsce, a nawet Wietnamie. Uwielbiam to uczucie kiedy masz świadomość, że w jakiś sposób pomagasz ludziom spełniać ich marzenia – czy jest to podróżowanie po świecie, podjęcie studiów w kraju anglojęzycznym, czy jakiekolwiek inne nowe perspektywy, które daje im znajomość języka angielskiego.

W wolnym czasie dużo czytam, gram w futbol, i uprawiam jogę. Do zobaczenia w szkole!

 

Karen SoraciKaren Soraci:
Asystentka Kierownika dydaktycznego.

Cześć, nazywam się Karen i jestem asystentką kierownika dydaktycznego. Pracę w Maltalingua rozpoczęłam w maju 2018 r. i uważam, że jest to świetne miejsce zarówno do pracy, jak i nauki. Cieszę się, że mogę być częścią tego zespołu.

W przeszłości pracowałam w szkołach i na uniwersytetach we Włoszech, Turcji, Malezji, a teraz tu na Malcie. Chociaż jestem tutaj od niedawna, to każdego dnia przekonuję się jak piękna i bogata kulturowo jest ta mała wyspa.

Czuję, że jest to miejsce idealne dla mnie, gdyż w wolnym czasie uwielbiam chodzić na plażę oraz kocham słońce. Lubię też czytać i od kiedy sięgam pamięcią - interesuję się nauką jeżyków obcych. Z niecierpliwością czekam aby was wszystkich poznać!

  

JulianJulian Micallef
Koordynator socjalny

Cześć, mam na imię Julian i jestem koordynatorem socjalnym. Moim głównym zadaniem i celem jest dobro naszych kursantów. Służę wszelką pomocą i staram się odpowiedzieć na wszelkie pytania. Do moich głównych obowiązków należy organizacja wycieczek dla naszych kursantów oraz zarządzanie  szkolnymi kwaterami.

Pochodzę z Malty i kocham tę małą wyspę. Będąc maltańczykiem wiem dokładnie, jakie atrakcje zaoferować naszym kursantom. Wiem gdzie są najstarsze zabytki, mogę zorganizować wspaniałą wycieczkę na Gozo czy zabrać was na najlepszą imprezę na wyspie!

Jestem absolwentem studiów dotyczących zarządzania hotelarstwem i na przestrzeni ostatnich siedmiu lat zdobyłem cenne doświadczenie w pracy w turystyce w różnych szkołach językowych.

Jestem bardzo aktywną osobą i zawsze w ruchu. Utrzymanie dobrej formy fizycznej to moja pasja. Dlatego tez kilka razy w tygodniu udaje się na siłownię, a od czasu do czasu gram w piłkę nożną. W weekendy zawsze wychodzę na imprezy i z chęcią zabiorę cię ze sobą.

 

Sean BamberSean Bamber
Manager programu dla dzieci i młodzieży

Cześć wszystkim!
Nazywam się Sean i jestem managerem programu dla dzieci i młodzieży w Maltalingua. Pracuję w tej szkole od ponad 2 lat, aczkolwiek, moje doświadczenie w branży sięga 9.

Urodziłem się na Malcie i jestem pasjonatem historii tego kraju, a także wszelkich aktywności kulturalno-rozrywkowych jakie można tutaj znaleźć. Dzięki temu, praca w zarządzaniu naszym programem dla najmłodszych, sprawia mi ogromną przyjemność.

Jestem osobą pełną energii, uwielbiam spędzać czas aktywnie, oraz dobrze się bawić. W wolnym czasie podróżuję, chodzę na plażę, lub wyszykuję co dzieję się aktualnie na Malcie – biorąc udział w różnych eventach. Do zobaczenia niebawem!

 

JulianTania Assuncao
Manager ds. nauczania na odległość (e-learning)

Cześć, jestem Tania i jestem managerem ds. nauczania na odległość. Do zespołu Maltalingua dołączyłam w lutym 2018 i uważam to za wspaniałe doświadczenie! Przyjazny I profesjonalny zespół ludzi, oraz niesamowici kursanci sprawiają, że praca ta jest przyjemnością każdego dnia.

W czasie przerwy możecie mnie znaleźć na szkolnej recepcji – z chęcią udzielę wam wszelkich informacji o kursie, a także naszych lekcjach online. Pochodzę z Portugalii, ale dużą część swojego życia spędziłam mieszkając w Anglii i Mozambiku, a także teraz tu, na Malcie. Mówię płynnie w trzech językach – portugalskim, hiszpańskim oraz angielskim.

W sektorze edukacyjnym pracuję już od ponad 10 lat i mam doświadczenie zarówno w nauczaniu, jak i zarządzaniu w oświacie. Uwielbiam moją pracę, która jest zgodna z moim mottem życiowym: „Rób to co kochasz, a nie przepracujesz ani jednego dnia w swoim życiu”. Z niecierpliwością czekam aby was spotkać tu w Maltalingua!

 

Marialuisa EspositoMarialuisa Esposito
Kierownik biura rezerwacji

Witajcie, nazywam się Marialuisa i pracuję w dziale rezerwacji w Maltalingua od 2016. Z pochodzenia jestem Włoszką. Posiadam dyplom magistra z Języków Nowożytnych i Literatury, dzięki czemu mówię płynnie w czterech językach: Włoskim, Angielskim, Francuskim i Hiszpański.

Po ukończeniu studiów przeprowadziłam się na Maltę i rozpoczęłam pracę w sektorze turystyki, gdzie moje umiejętności językowe okazały się wyjątkowo przydatne. Równie wiele korzyści przyniosła mi moja znajomość języków w przypadku pracy w Maltalingua – gdzie w tej wyjątkowo przyjaznej atmosferze, mam możliwość kontaktu z osobami tak wielu różnych narodowości.

Moją pasją jest czytanie i rysowanie, poza tym wolny czas uwielbiam również spędzać na odkrywaniu tej cudnej, malutkiej wyspy, w której jestem absolutnie zakochana.

 

EvelynEvelyn Kostner
Starszy pracownik działu rezerwacji

Witam wszystkich. Mam na imię Evelyn i pracuję w Maltalingua jako główna recepcjonistka od ponad dwóch lat. Pochodzę z północnej części Włoch, w pobliżu granicy z Austrią. Dorastałam dwujęzyczne, co było wielką zaletą dla mojej kariery. Pracowałam we Włoszech, w Dublinie a teraz mieszkam na Malcie.

Pracuję w turystyce, głównie w branży hotelarskiej, od prawie 15 lat. Korespondencja na temat rezerwacji z naszymi kursantami wciąż sprawia mi wielką przyjemność. Uwielbiam tą mieszankę narodowości i przyjazną, rodzinną atmosferę w naszej szkole. Kocham to, że Malta ma tak wiele do zaoferowania, na przykład: wspaniałe plaże, łagodny klimat i mnóstwo zabytków.

Moje pasje to pływanie, kolarstwo, podróżowanie oraz poznawania różnych kultur i sposobów życia. Nie mogę się doczekać, aby powitać Cię w naszej szkole moim uśmiechem:)

 

Jesika StockertovaJesika Stockertova
Pracownik działu rezerwacji

Jestem Jesika I pracuję w Maltalingua od października 2017. Pochodzę z Czech więc jestem osobą odpowiedzialna za obsługę klientów z Czech i Słowacji, ale także Hiszpanii, gdyż płynnie mówię i w tym języku. W przeszłości studiowałam na Salamance i mieszkałam przez jakiś czas w Hiszpanii.

Posiadam dyplom licencjata z Stosunków Międzynarodowych na wydziale Studiów Brytyjsko-Amerykańskich. Wolny czas spędzam na siłowni, biegając, lub uprawiając inne formy sportu. Uwielbiam również gotowanie i Podróże. Hiszpańskie tapas to coś za czym tęsknię w szczególności!

Praca w Maltalingua to przyjemność dzięki wspaniałym ludziom, którzy szybko stali się moimi przyjaciółmi. Poznałam tutaj także wiele osób z całego świata - dla niektórych z nich przyjazd na Maltę jest spełnieniem ich marzeń, cieszę się więc, że mogę im w tym pomóc. Do zobaczenia w Maltalingua!

 

Emőke ReindlEmőke Reindl
Pracownik działu rezerwacji

Cześc, nazywam się Emőke i pochodzę z Węgier. Poza językiem węgierskim, mówię płynie także po angielsku i niemiecku. Do zespołu Maltalingua dołączyłam w 2018 roku i sprawia mi ogromną przyjemność praca z tak wspaniałymi, zaangażowanymi ludźmi, którzy starają się jak mogą aby każda osoba przyjeźdżająca do szkoły spędziła niezpaomniany czas i byłaotocozna profesjonalnym serwisem.

Na Malcie mieszkam już od blisko 5 lat, ale chyba nigdy nie znudzi mi się odkrywanie jej zakątków. Wolny czas spędzam na zwiedzaniu wyspy, lub innych aktywnościach, które zapewniają mi ruch, jak Zumba. Uwielbiam też kreskówki i filmy o superbohaterach. Do zobaczenia na słonecznej Malcie!

  

 

Vladyslav Hryshchenko
Pracownik działu rezerwacji

Hej, nazywam się Vladyslav i pracuję w biurze rezerwacji dla kursantów Maltalingua. Pochodzę z Ukrainy i płynnie mówię w trzech językach: rosyjskim, ukraińskim i, oczywiście, angielskim.

Niedawno dołączyłem do zespołu, a na Maltę przeprowadziłem się pod koniec 2017 roku. Uwielbiam tą słoneczną wyspę i jeśli zapytasz mnie gdzie chcę spędzić kolejne lata swojego życia, to bez wahania odpowiem – właśnie tutaj!

Jestem bardzo opanowaną osobą, z mnóstwem pozytywnej energii. W wolnym czasie gram w tenis lub pływam. Nie mogę się doczekać spotkania z wami w Maltalingua!