Maltalingua Kadra

Tania Assuncao

Tania Assuncao

Dyrektor Szkoły

Witam, nazywam się Tania i jestem Dyrektorem Szkoły tutaj w Maltalingua. Dołączyłam do Maltalingua w lutym 2018 roku i to było wspaniałe doświadczenie! Zespół jest niesamowicie przyjazny i profesjonalny, a uczniowie są uroczy.

Możesz znaleźć mnie w recepcji w czasie przerwy, aby odpowiedzieć na wszelkie pytania dotyczące kursu i doświadczenia tutaj w Maltalingua. Jestem Portugalczykiem, ale mieszkałem w różnych krajach, a mianowicie w Portugalii, Anglii, na Malcie i w Mozambiku i mówię po angielsku, portugalsku i hiszpańsku. Pracuję w sektorze edukacji od 15 lat i mam doświadczenie zarówno w nauczaniu, jak i zarządzaniu uczelnią.

Naprawdę lubię swoją pracę i żyję zgodnie z mottem "Znajdź coś, co kochasz robić, a nigdy nie będziesz musiał pracować ani jednego dnia w swoim życiu". Nie mogę się doczekać spotkania z Państwem tutaj w Maltalingua!

Kirstie Attard

Kirstie Attard

Asystent dyrektora ds. studiów - Magister literaturoznawstwa romantycznego i wiktoriańskiego, licencjat z języka angielskiego, TEFL

Cześć wszystkim! Nazywam się Kirstie i jestem asystentem dyrektora ds. studiów w Maltalingua :)

Pracuję w Maltalingua od 2015 roku i uwielbiam to miejsce. Zarówno pracownicy, jak i uczniowie sprawiają, że szkoła jest wspaniałym miejscem do pracy i nauki. Uwielbiam poznawać nowych ludzi z różnych kultur i uczyć ludzi w każdym wieku. Staram się, aby to doświadczenie było zabawne i interesujące dla uczniów i zawsze jestem gotowa pomóc i odpowiedzieć na wszelkie pytania uczniów. Kiedy uczę, staram się, aby moje lekcje były tak zabawne i interesujące, jak to tylko możliwe, i staram się utrzymać relaksujące środowisko, w którym uczniowie mogą się rozwijać.

Angielski jest moją pasją i mam tytuł magistra w dziedzinie romantycznych i wiktoriańskich angielskich studiów literackich, aby to udowodnić. Uwielbiam czytać i zawsze można mnie znaleźć z książką w ręku. Opublikowałam również dwie powieści fantasy pod pseudonimem "Penelope Read". Uwielbiam muzykę, teatr i doceniam piękną wyspę, z której pochodzę.

Julian Micallef

Julian Micallef

Kierownik operacyjny

Witam, nazywam się Julian Micallef i jestem kierownikiem operacyjnym w szkole językowej Maltalingua. Moją główną rolą w szkole jest dbanie o dobro naszych studentów, co oznacza, że moim zadaniem jest udzielanie odpowiedzi i pomocy, najlepiej jak potrafię. Do moich obowiązków należy również prowadzenie programu rekreacyjnego dla naszych dorosłych studentów oraz zarządzanie naszymi mieszkaniami studenckimi.

Jestem Maltańczykiem i kocham tę małą wyspę. Bycie Maltańczykiem daje mi przewagę w postaci wiedzy na temat tego, co możemy zaoferować naszym studentom, czy to zabytki, wycieczki na Gozo, czy najlepsze imprezy na wyspie!

Ukończyłam studia w zakresie zarządzania hotelarstwem i turystyką, a w ciągu ostatnich siedmiu lat zdobyłam bezcenne doświadczenie pracując w turystyce i różnych innych szkołach językowych.

Jestem bardzo aktywną osobą i zawsze jestem w ruchu, co również pomaga mi w mojej pracy. Uwielbiam sport i dbanie o kondycję. Uprawiam cross-lifting i uważam, że uprawianie jakiegokolwiek sportu jest nie tylko dobre dla Ciebie, ale także korzystne dla utrzymania silnej samodyscypliny w życiu.

Ania Zachara Yorulmaz

Ania Zachara Yorulmaz

Główny sekretarz

Witam!!! Mam na imię Ania i jestem głównym rejestratorem w Maltalingua School of English. Wraz z moim zespołem zarządzam procesem rejestracji wszystkich studentów, którzy chcą uczyć się w Maltalingua. Jestem zazwyczaj pierwszą osobą, z którą rozmawiasz, jeśli jesteś zainteresowany nauką w naszej wspaniałej szkole i nie mogę się doczekać, aby Ci pomóc!

Ja i mój zespół mówimy ponad 10 różnymi językami, zawsze jesteśmy tu, aby Wam pomóc i odpowiedzieć na wszelkie pytania, które możecie mieć przed, w trakcie lub po zakończeniu nauki w Maltalingua!

Pochodzę z Polski oryginalnie, ale w 2019 roku uczyniłem Maltę moim nowym domem. Wcześniej pracowałem jako au pair we Włoszech, jednocześnie kończąc mój stopień naukowy w dziedzinie komunikacji na Uniwersytecie w Padwie.

W moim wolnym czasie lubię biegać, aby utrzymać formę i uwielbiam jeść na zewnątrz! Na szczęście Malta ma wiele fantastycznych restauracji do wyboru!