Komfortowe Apartamenty Szkolne z aneksem kuchennym

Maltalingua posiada własne, komfortowe i wykończone w wysokim standardzie, Apartamenty Szkolne, oferujące opcję samodzielnego żywienia. Dzielone mieszkania są jedną z najczęściej wybieranych opcji zakwaterowania, zarówno ze względu na cenę, jak i możliwość integracji z uczestnikami z całego świata.

Nasze nowoczesne apartamenty wyposażone są klimatyzację (przez cały rok), darmowe wi-fi, telewizję angielską z netflixem, pralkę, oraz aneks kuchenny. Sprzątanie i wymiana pościeli odbywają się raz w tygodniu. Prosimy jednak pamiętać o zabraniu ze sobą własnych ręczników.

Apartamenty składają się z 3-4 sypialni, i mogą pomieścić do 7 osób, dostępne są zarówno dwuosobowe pokoje dzielone, jak i jedynki. Poza sezonem letnim liczba studentów dzielących apartamenty jest znacznie niższa.

Dla tych którzy chcą zaoszczędzić polecamy pokój dwuosobowy, dzielony z innym uczestnikiem. Pokoje w apartamentach przydzielane są według płci, z wyjątkiem rezerwacji dla par.

Prywatne apartamenty na wyłączność dostępne są na życzenie. Należy zwrócić uwagę, że w tym przypadku podane ceny to ceny za wynajem całego mieszkania (nie od osoby).

Wszystkie apartamenty znajdują się w odległości 5-15 min spacerem od szkoły.