Opinie Studentów - angielski Maltalingua szkoła językowa

Nasi uczniowie pozostawili tutaj opinie o naszej szkole. Maltalingua regularnie monitoruje oceny uczestników w celu poprawy i utrzymania najwyższych standardów.

Natallia M
5

"W tym roku byłam dwa razy na Malcie w szkole języka angielskiego Maltalingua - jest to miejsce, do którego po prostu musisz wrócić! Proces rezerwacji jest jasny i łatwy, a obsługa bardzo miła! Dziękuję wszystkim w Maltalingua za ciepłą atmosferę! Miałam niezapomniany czas w szkole (znowu:)! Wielkie dzięki również dla nauczycieli za bardzo ciekawe lekcje języka angielskiego - nareszcie mogę mówić po angielsku:) i widzę postępy.

Sergio O
5

"Jestem bardzo zadowolony ze wszystkiego, ze szkoły, nauczycieli, wycieczek oraz współlokatorów... Cieszę się, że mogłem spędzić z wami te trzy tygodnie i mam nadzieję, że uda nam się jeszcze spotkać ... (Może na Malcie lub Hiszpanii ...) pozdrawiam." Sergio

 

Rebecca M
5

"Maltalingua jest wspaniałą szkołą, w której można się wiele nauczyć i jednocześnie spędzić świetny czas z innymi kursantami z całego świata. Nauczyciele są profesjonalni, pomocni, uprzejmi, a lekcję są bardzo dobrze przygotowane. Bardzo podobał mi się również basen na tarasie na dachu szkoły. To idealne miejsce na relaks po zajęciach, można tam poznać nowych przyjaciół. Organizowane są również wycieczki dla kursantów, którzy chcą zwiedzić wyspę i dowiedzieć się więcej ojej historii.

Jonny T
5

"W lutym odbyłem dwutygodniowy kurs językowy w szkole Maltalingua na Malcie. Rezerwacja przebiegła łatwo i byłem bardzo dobrze poinformowany przez pracowników Maltalingua. Szkoła mieści się w bardzo pięknym i typowym maltański budynku (z basenem na dachu). Organizacja szkoły była doskonała. Zajęcia zawierały gramatykę oraz otwarte dyskusje. Szkoła oferuję różne możliwości spędzenia wolnego czasu.

Rahul
4

"W szkole miałam okazję spotkać wielu kursantów z różnych środowisk kulturowych. To było niesamowite doświadczenie.Rahul