Nagrody i wyróżnienia

Finalista nagród ST Star 2023
Szkoła Języka Angielskiego w Europie
 

Eaquals MaltaW roku 2023 z radością ogłaszamy, że Maltalingua po raz kolejny otrzymała prestiżową nominację. Uznane nagrody StudyTravel Star Awards uznały Maltalingua za finalistę w kategorii "Najlepsza Szkoła Języka Angielskiego ST STAR w Europie 2023".

Jest to trzeci kolejny rok, kiedy Maltalingua otrzymuje tę nominację, umocniając swoją pozycję jako jedyna szkoła z Malty, która została wybrana od początku ceremonii wręczenia nagród w 2006 roku. To wyjątkowe osiągnięcie jest dowodem nieustępliwego zaangażowania Maltalingua w zapewnianie wyjątkowych usług przez ostatnie 12 miesięcy. Aby dowiedzieć się więcej o tym wyjątkowym wyróżnieniu, kliknij tutaj.

 

Finalista nagród ST Star 2023
Kurs dla Juniorów (do 18 lat)

ST Star Award 2022 Kurs dla Juniorów (do 18 lat)

Jesteśmy zachwyceni, że Maltalingua otrzymała kolejną prestiżową nominację! StudyTravel Star Awards uznały Maltalingua za finalistę nie tylko w jednej, ale w dwóch kategoriach na rok 2023. Konkretnie, Maltalingua została wybrana do grona finalistów w kategorii "Najlepszy Kurs dla Juniorów (do 18 lat) ST STAR", co samo w sobie jest niezwykłym osiągnięciem.

Otrzymanie podwójnej nominacji w tym samym roku to niezwykle rzadki wyczyn, i jesteśmy ogromnie wdzięczni wszystkim naszym poprzednim studentom, którzy dostarczyli cennej informacji zwrotnej. Ich wkład był kluczowy w pomaganiu nam nieustannie utrzymywać i podnosić jakość naszych usług i standardów.

To wyróżnienie dodatkowo motywuje nas do dążenia do doskonałości i wzmacnia nasze zaangażowanie w dostarczanie wyjątkowego doświadczenia nauki. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do sukcesu Maltalingua w tej ekscytującej podróży.

 

Nagroda dla Inspirującego Profesjonalisty ELT 2022

2019 Inspirujący Nauczyciel

Przez ostatnie 11 lat Maltalingua zawsze stawiała duży nacisk na zatrudnianie tylko wysoko wykwalifikowanych i zaangażowanych nauczycieli. Wielu z naszych nauczycieli pracuje z nami od wielu lat. W październiku 2022 roku nasz własny trener nauczycieli, Paul Atkins, został wybrany jako najbardziej inspirujący profesjonalista ELT na Malcie. Jego doświadczenie i wiedza w branży stanowią bezcenny wkład dla całego zespołu w Maltalingua i zawsze był nieocenionym członkiem naszej drużyny.

To drugi raz, kiedy pracownik Maltalingua został nominowany do tej nagrody. Otrzymanie nominacji to znaczące osiągnięcie, a jej wygranie jeszcze bardziej. Jesteśmy bardzo dumni z tak doskonałego zespołu nauczycieli i cieszymy się, że ich ciężka praca jest rozpoznawana na tak wysokim poziomie.

 

 

Certyfikat Doskonałości 2022Certyfikat Doskonałości 2022

Maltalingua została ponownie wybrana w 2022 roku jako jedna z nielicznych szkół języka angielskiego na Malcie, które otrzymały Certyfikat Doskonałości. W 2020 i 2021 roku żadne szkoły nie otrzymały nagród od Education Stars.

Nagrodzona przez szwajcarską firmę Education Stars, Maltalingua została wyróżniona za uzyskanie ponad 290 pozytywnych opinii na różnych platformach, w tym na Facebooku i Google reviews, by wymienić tylko kilka z nich.

 

                           

Finalista nagród ST Star 2022
Szkoła Języka Angielskiego w Europie
 

Eaquals MaltaMaltalingua została wybrana przez StudyTravel Star Awards jako finalista w kategorii "Najlepsza Szkoła Języka Angielskiego ST STAR w Europie 2022".

Jest to drugi rok z rzędu, kiedy Maltalingua została nominowana do tej nagrody, i nadal pozostaje jedyną szkołą na Malcie, która została wybrana do finału od początku ceremonii w 2006 roku. Ta nominacja dowodzi, że Maltalingua ciągle dostarcza wybitnych usług przez ostatnie 12 miesięcy.

Aby dowiedzieć się więcej o tej nominacji, prosimy kliknij tutaj.

 

 

Finalista nagród ST Star 2022
Kurs dla Juniorów (do 18 lat)

ST Star Award 2022 Kurs dla Juniorów (do 18 lat)

Maltalingua została wybrana jako finalista przez StudyTravel Star Awards w kategorii "Kurs dla Juniorów (do 18 lat) ST STAR 2022".

Szkoła Języka Angielskiego Maltalingua została wybrana do grona finalistów w dwóch kategoriach nagród StudyTravel Star Awards w 2022 roku. Podwójna nominacja w tym samym roku jest bardzo rzadkim osiągnięciem, i chcielibyśmy podziękować wszystkim naszym poprzednim studentom, którzy poświęcili czas na udzielenie Maltlaingua swoich opinii, dzięki którym stale utrzymujemy i podnosimy jakość naszych usług i standardów.

 

 

Finalista nagród ST Star 2020/2021
Szkoła Języka Angielskiego w Europie

Eaquals MaltaMaltalingua została wybrana przez StudyTravel Star Awards jako finalista w kategorii "Najlepsza Szkoła Języka Angielskiego ST STAR w Europie 2020/2021".

Jest to pierwszy raz, kiedy szkoła na Malcie została wybrana do tej nagrody od początku ceremonii w 2006 roku, a ta nominacja dowodzi, że Maltalingua ciągle dostarcza wybitnych usług przez ostatnie 12 miesięcy.

Aby dowiedzieć się więcej o tej nominacji, prosimy kliknij tutaj.

 

Certyfikat Doskonałości 2019
ST Star Award 2022 Kurs dla Juniorów (do 18 lat)

Maltalingua została wybrana jako jedna z niewielu szkół języka angielskiego na Malcie, które otrzymały Certyfikat Doskonałości.

Nagrodzona przez szwajcarską firmę Education Stars, Maltalingua została wyróżniona za uzyskanie ponad 190 pozytywnych opinii na różnych platformach, w tym na Facebooku i Google reviews, by wymienić tylko kilka z nich.

                                      

 

 

Nagroda dla Inspirującego Profesjonalisty ELT 2019

Maltalingua zawsze przywiązywała dużą wagę do zatrudniania tylko najbardziej wykwalifikowanych, zaangażowanych i najlepszych nauczycieli. Wielu z naszego zespołu nauczycielskiego pracuje z nami od wielu lat. W październiku 2019 roku jeden z członków tego zespołu, Jeremy Glass, został wybrany jako najbardziej inspirujący profesjonalista ELT na Malcie. Osoby z branży stwierdziły, że ten nauczyciel jest "niezwykle inspirujący i popularny" i "prawdziwą legendą branży ELT", podczas gdy inni skomentowali, że "jego doświadczenie i poświęcenie powinny być naprawdę docenione".

Podczas odbierania nagrody, Jeremy skromnie podziękował swoim kolegom i zespołowi, wyrażając swoje uznanie i sprawiając, że wszyscy się uśmiechali.

Zostanie nominowanym do tej nagrody jest znaczącym osiągnięciem, a jej zdobycie tym bardziej. Maltalingua jest bardzo dumna z tak oddanego zespołu nauczycieli i profesjonalistów i cieszy się, że ich wysiłki są rozpoznawane na tak wysokim poziomie.

 

 

 

                                       Najlepsza Szkoła Języka na Malcie 2018Najlepsza Szkoła Języka na Malcie

Maltalingua jest bardzo dumna, że została wybrana w 2018 roku jako najlepsza szkoła języka na Malcie.

Ta prestiżowa nagroda jest przyznawana na podstawie recenzji tysięcy opinii online na różnych platformach. 

Maltalingua zajęła pierwsze miejsce w ankiecie z wynikiem 4,7 na 5 gwiazdek i wyjątkowym wynikiem jakości 98,83%

Jesteśmy zachwyceni tak niezwykłą opinią od naszych wszystkich studentów i będziemy nadal poprawiać i utrzymywać nasze standardy i usługi. Dziękujemy wszystkim, którzy zostawiają opinie online i mamy nadzieję, że wkrótce zobaczymy was wszystkich ponownie w Maltalingua!