Nagrody i wyróżnienia

Inspiring ELT Professional Award 2022 r.

2019 Inspiring Teacher Award

Przez ostatnie 11 lat Maltalingua kładła ogromny nacisk na zatrudnianie wyłącznie wysoko wykwalifikowanych i pełnych pasji nauczycieli. Wielu z naszych nauczycieli jest z nami od wielu lat. W październiku 2022 roku, nasz własny trener Paul Atkins został wybrany najbardziej inspirującym profesjonalistą ELT na Malcie. Doświadczenie i wiedza Paula w branży są absolutnym atutem dla całego zespołu Maltalingua i zawsze był on nieocenioną częścią naszego zespołu.

To już drugi raz, kiedy pracownik Maltalingua został nominowany do tej nagrody. Otrzymanie nominacji jest znaczącym osiągnięciem, a wygranie jej jeszcze większym. Jesteśmy bardzo dumni, że mamy tak doskonały zespół nauczycieli i cieszymy się, że nasza ciężka praca została doceniona na tak wysokim poziomie. 

 

 

                                       Certyfikat Doskonałości 2022Certificate of Excellence 2022

Maltalingua została wybrana ponownie w 2022 roku jako jedna z niewielu szkół English Langauge na Malcie, która została wyróżniona Certyfikatem Doskonałości. W latach 2020 i 2021 żadna szkoła nie otrzymała nagrody od Education Stars.

Uznana przez szwajcarską firmę Education Stars, Maltalingua została nagrodzona za uzyskanie ponad 290 pozytywnych recenzji na wielu platformach, w tym na Facebooku i Google, by wymienić tylko kilka.

 

                           

Finalista nagrody ST Star 2022
Szkoła Języka Angielskiego w Europie 

Eaquals MaltaMaltalingua została wybrana przez StudyTravel Star Awards jako finalista w 2022 roku w kategorii ST STAR English School Europe.

Jest to drugi rok z rzędu, w którym Maltalingua została nominowana do tej nagrody, a Maltalingua pozostaje jedyną szkołą na Malcie, która znalazła się na krótkiej liście od czasu rozpoczęcia ceremonii w 2006 roku. Nominacja ta jest wyrazem uznania dla Maltalingua za ciągłe świadczenie wyjątkowych usług w ciągu ostatnich 12 miesięcy.

 

Finalista nagrody ST Star 2022
Kurs dla juniorów poniżej 18 roku życia

ST Star Award 2022 Junior Course for Under 18s

Maltalingua znalazła się na krótkiej liście StudyTravel Star Awards jako finalista w 2022 roku w ramach kursu ST STAR Junior dla osób poniżej 18 roku życia.

Maltalingua School of English została wytypowana do dwóch nagród StudyTravel Star Awards w 2022 roku. Podwójna nominacja w jednym roku jest bardzo rzadka i chcielibyśmy podziękować wszystkim naszym poprzednim studentom, którzy poświęcili czas, aby dać Maltlaingua informacje zwrotne, ponieważ nadal utrzymujemy i ulepszamy nasze usługi i standardy przez cały czas.

 

 

 

Finalista nagrody ST Star 2020/2021
Szkoła Języka Angielskiego w Europie

Eaquals Malta

Maltalingua została wybrana przez StudyTravel Star Awards jako finalista w 2020/2021 roku w kategorii ST STAR English School Europe.

Jest to pierwszy raz, kiedy szkoła na Malcie została wybrana do tej nagrody od czasu rozpoczęcia ceremonii w 2006 roku, a ta nominacja uznaje, że Maltalingua stale dostarczała wyjątkowe usługi w ciągu ostatnich 12 miesięcy.

 

Certyfikat Doskonałości 2019
ST Star Award 2022 Junior Course for Under 18s

Maltalingua została wybrana jako jedna z kilku wybranych szkół języka angielskiego na Malcie, które otrzymały Certyfikat Doskonałości.

Wyróżniona przez szwajcarską firmę Education Stars, Maltalingua została nagrodzona za uzyskanie ponad 190 pozytywnych recenzji na wielu platformach, w tym na Facebooku i w Google, by wymienić tylko kilka.

 

                                               

Inspiring ELT Professional Award 2019 r.

Maltalingua kładzie duży nacisk na to, aby zatrudniać tylko najbardziej wykwalifikowanych, pełnych pasji i najlepszych nauczycieli.2019 Inspiring Teacher Award

Wielu z naszego zespołu akademickiego jest z nami od wielu lat. W październiku 2019 roku jeden członek tego zespołu, Jeremy Glass, został wybrany jako najbardziej inspirujący profesjonalista ELT na Malcie. Osoby z branży stwierdziły, że ten nauczyciel był "niezwykle inspirujący i popularny" i "prawdziwą legendą w branży ELT", podczas gdy inni komentowali, że "jego doświadczenie i poświęcenie powinny być naprawdę uznane".

Odbierając nagrodę, skromny Jeremy podziękował swoim kolegom i zespołowi oraz okazał swoje uznanie, jednocześnie rozśmieszając wszystkich.

Bycie nominowanym do tej nagrody jest znaczącym osiągnięciem, a zdobycie jej jeszcze większym. Maltalingua jest bardzo dumna, że ma tak oddany zespół nauczycieli i profesjonalistów i cieszy się, że ich wysiłki są doceniane na tak wysokim poziomie.

 

 

 

                                       Najlepsza szkoła językowa na Malcie 2018 r.Best Language School in Malta

Maltalingua jest bardzo dumna, że została wybrana w 2018 roku jako najlepsza szkoła językowa na Malcie. 

Ta prestiżowa nagroda została zdecydowana poprzez przegląd tysięcy recenzji online na wielu platformach. 

Maltalingua znalazła się na szczycie ankiety z 4,7 na 5 gwiazdek i znakomitym wynikiem jakości 98,83%. 

Jesteśmy zachwyceni, że otrzymaliśmy tak niesamowite opinie od wszystkich naszych studentów i będziemy nadal ulepszać i utrzymywać nasze standardy i usługi. Dziękujemy wszystkim, którzy zostawili recenzję online i mamy nadzieję, że wkrótce znów zobaczymy Was w Maltalingua!