Młodzieżowy program nauki języka angielskiego

Najlepsza Szkoła Językowa na Malcie 2018

Malta jest jednym z najbardziej popularnych krajów dla młodych uczniów, którzy chcą uczyć się języka angielskiego. Jest to częściowo z powodu brytyjskiego dziedzictwa dwujęzycznego Malty oraz jej bezpiecznego, zabawnego i przyjaznego środowiska.

Program Aktywnego Nauczenia Języka (ALL) dla młodych uczniów w Maltalingua składa się z lekcji w klasie oraz uzupełniających działań poza klasą. To innowacyjne podejście w pełni zanurza uczniów w środowisku anglojęzycznym i zachęca do "uczenia się poprzez działanie" poprzez różne aktywności w prawdziwych sytuacjach życiowych.

Nasz przyjazny, profesjonalny i zaangażowany zespół zobowiązuje się zapewnić młodym uczniom naprawdę satysfakcjonujące i niezapomniane doświadczenie.

Miejsce, w którym odbywa się Junior Language School w Maltalingua, jest nowoczesne i przestronne. Budynek został zaprojektowany z myślą o zrównoważonym rozwoju, efektywności energetycznej i proekologiczności, wyposażony w panele słoneczne, klimatyzację, systemy gromadzenia wody deszczowej i zielony dach w celu regulacji temperatury i zmniejszenia zużycia energii.

Obszerne klasy, które wykorzystujemy w okresie letnim, wyposażone są w nowoczesne technologie, takie jak interaktywne tablice, wifi i łazienki w każdej klasie zaledwie 5 minut spacerem od naszej juniorskiej rezydencji.