Pobyt u maltańskiej rodziny

Rodziny goszczące na Malcie słyną ze swojej gościnności. Wszystkie nasze rodziny goszczące są starannie dobrane i regularnie odwiedzane przez naszych pracowników. Malta jest jednym z niewielu krajów na świecie, w którym rodziny goszczące muszą przestrzegać surowych zasad i przepisów rządowych i są zobowiązane do posiadania ważnej licencji turystycznej.

Nasze rodziny goszczące znajdują się w pobliżu szkoły lub rezydencji szkolnej. Zakwaterowanie obejumuje wyżywienie. Rodziny oferują zdrową domową kuchnie z możliwością dopasowania do specjalnych potrzeb żywieniowych (Maltalingua musi być poinformowana o specjalnych życzeniach dotyczacych żywności na etapie rezerwacji). Suchy prowiant jest rownież podawany uczniom. Studenci są zakwaterowani w pokojach typu dwu, trzy- i czterorosobowych. Pościel jest zapewniona, a pokoje są sprzątane raz w tygodniu; kursanci proszeni są o zabranie własnych  ręczników (rownież plażowych). 

W czasie wolnym uczniowie spędzają czas z innymi uczniami oraz biorą udział w zajęciach kulturalnych i sportowych, a także w regularnie organizowanych wieczornych rozrywkach.