Program jezyka angielskiego dla dzieci (8-12)

Junior English Language School Malta

W Maltalingua rozumiemy, jak istotne jest zapewnienie przyjaznego środowiska dla naszych najmłodszych uczniów w programie KIDS (w wieku od 8 do 12 lat). Serdecznie zapraszamy dzieci do dołączenia do nas samodzielnie lub z rodzicami w naszym programie rodzinnych nauki języka angielskiego.

Przyjmujemy młodych uczniów we wszystkich poziomach językowych i oferujemy kursy języka angielskiego dla juniorsów podczas przerw w czasie Wielkanocy, lata i jesieni. Od poniedziałku do piątku dzieci biorą udział w kursach angielskiego półdniowych, których program ma na celu zachęcanie do komunikacji i poprawę pewności siebie. Nasi nauczyciele wykorzystują metodę komunikatywną, która promuje udział, interakcję i aktywną dyskusję w pozytywnym środowisku. Nauczyciel prowadzi uczniów, zapewniając im uporządkowane wyjaśnienia tematów i pomysłów.

Naszym najmłodszym uczniom zachęcamy do ćwiczenia i mówienia po angielsku poza klasą, a pomoc wielojęzyczna jest oferowana w kilku językach, jeśli jest to potrzebne. Nasz obszerny harmonogram codziennych zajęć jest częścią programu Sun and Fun, który jest całkowicie nadzorowany przez nasz oddany zespół animatorów i liderów grup przez całą dobę.

W Maltalingua robimy wszystko, co w naszej mocy, aby nasi najmłodsi uczniowie czuli się u nas jak w domu, bezpieczni i zaangażowani podczas swojego czasu z nami.