Program jezyka angielskiego dla dzieci (8-12)

Szczególną opieką otaczamy naszych najmłodszych uczniów w programie dla DZIECI (8-12 lat). Kursanci mogą wziąć w nim udział sami lub wraz z rodzicami w ramach naszego programu rodzinnego. 

Zajęcia dla naszych najmłodszych uczniów odbywają się podczas Wielkanocy oraz w okresie wiosennym, letnim i jesiennym (sprawdź terminy). Lekcje z naciskiem na mówienie oraz na podniesienie zaufania do języka odbywają się od poniedziałku do piątku. Nasi nauczyciele mają bardzo motywujące podejście do nauczania, które odbywa się w formie zabawy. 

Po lekcjach, podczas dodatkowych zajęć i wycieczek nasi najmłodsi słuchacze będą zachęcani do praktykowania języka angielskiego. Maltalingua zapewnienia również opiekę w kilku językach, aby pomóc w razie potrzeby. 

Podczas naszego słonecznego i pełnego zabaw programu wycieczek dodatkowych oferujemy szeroką gamę codziennych zajęć, które są nadzorowane przez całą dobę przez nasz zespołu opiekunów i animatorów. 

Jako w pełni akredytowany członek EAQUALS (UK) oraz rządowej organizacji EFL, Maltalingua dąży do utrzymania najwyższych standardów.