Zakwaterowanie

Wybór odpowiedniego rodzaju zakwaterowania jest bardzo ważnym aspektem udanej podróży. Oferujemy zarówno możliwość pobytu w naszej rezydencji szkolnej jak i pobyt u starannie dobranej maltańskiej rodziny goszczącej.

Wybór odpowiedniego zakwaterowania jest kluczem do udanego wyjazdu, a my rozumiemy, że potrzeby każdego studenta są inne.

Dlatego oferujemy dwie świetne opcje: nasze wysoce zalecane zakwaterowanie dla studentów w rezydencji Maltalingua oraz starannie dobrane opcje zakwaterowania u rodziny goszczącej.

Nasze zakwaterowanie w rezydencji dla młodzieży zapewnia studentom komfort w stylu hotelowym w tętniącej życiem atmosferze z mnóstwem rozrywki w pomieszczeniach i dużą różnorodnością udogodnień, od krytego i odkrytego basenu po w pełni wyposażoną salę gier i park przyrody naprzeciwko, możesz się zrelaksować, wiedząc, że będziesz mieć wszystko, czego potrzebujesz, aby Twój pobyt był wygodny i przyjemny.

Dostępne dla osób indywidualnych w okresie wielkanocnym, letnim i jesiennym, nasze zakwaterowanie dla studentów jest idealne dla tych, którzy chcą bardziej niezależnego środowiska życia, ale nadal pragną środowiska opartego na społeczności.

Dla osób podróżujących z grupami szkolnymi lub rodzinami, zakwaterowanie jest dostępne przez cały rok, aby pomieścić imprezy dowolnej wielkości.

Jeśli szukasz bardziej osobistego doświadczenia, nasza rodzina goszcząca oferuje możliwość pobytu u lokalnej rodziny lub jednego z naszych nauczycieli, którzy powitają Cię z otwartymi ramionami. Dzięki zakwaterowaniu u rodziny goszczącej otrzymujesz dom z dala od domu, który pozwala ci naprawdę zanurzyć się w lokalnej kulturze i tradycjach. Ponadto możesz cieszyć się korzyściami płynącymi z domowych posiłków, a wszystko to pod opieką i gościnnością rodziny goszczącej. Niezależnie od tego, czy szukasz jasnego, opartego na społeczności zakwaterowania studenckiego, czy gościnnego domu, mamy dla Ciebie wszystko.