Liderzy grup

Nasi liderzy grup asystują w naszych codziennych zajęciach i  są rekrutowani zarówno lokalnie, jak i międzynarodowo. Opiekunowie ci są odpowiedzialni za ogólne samopoczucie uczniów i są bezpośrednim łącznikiem pomiędzy uczniami, rodzicami i szkołą. Nasz zespół zapewnia uczniom wsparcie i w razie potrzeby może skontaktować się w różnych językach z rodzicami. Każdy uczeń jest przydzielony do osobistego lidera grupy i posiada jego numer telefonu. Nasz zespół dyżuruje 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu.

Nasza grupa liderów mieszka w głównym budynku w rezydencji i bierze udział we wszystkich zajęciach i wycieczkach. Jeden lub dwóch liderów są również osobami kontaktowymi dla rodzin goszczących.

Liderzy są przez nas starannie wybrani i muszą posiadać wcześniejsze kwalifikacje ściśle związane z opieką nieletnich. Mamy również ekipę ratunkową. Nasi liderzy grup:

Liderzy grup Carina

Carina Boehm:
Przewodniczący Opiekunów w Rezydencji

Cześć, nazywam się Carina i pochodzę z Bonn w Niemczech. Mam 23 lata I studiuję anglistykę oraz geografię ponieważ chcę zostać nauczycielem w niemieckiej lub międzynarodowej szkole.

Swój wolny czas spędzam czytając literaturę, pływając, tańcząc, oraz spotykając się z moimi przyjaciółmi. Poza tym pracuję również jako lider grupy dla lokalnej organizacji, gdzie zajmuję się wycieczkami i zajęciami dodatkowymi dla dzieci w Niemczech.

Nie mogę się doczekać aby spędzić z tobą tegoroczne wakacje na Malcie!

Liderzy grup Alejandro

Alejandro Celdran Rodriguez:
Starszy Opiekun w Rezydencji

Hej wszystkim, jestem wdzięczny, że mogę wam się tutaj przedstawić. Nazywam się Alejandro i pochodzę z Hiszpanii, gdzie ukończyłem Uniwersytet w Grenadzie.

Moje zainteresowania to sport, czytanie, podróże, oraz pomaganie innym… Jeśli chodzi o moją osobowość to niezaprzeczalnie moimi zaletami są pozytywne nastawienie, pracowitość i komunikatywność. Mam również łatwość adaptacji do nowych sytuacji, oraz umiejętność znajdowania kompromisów. Moim obecnym celem zawodowym jest praca jako lider grupy w Szkole Maltalingua, ale w przyszłości chcę zostać pełnoetatowym nauczycielem wychowania fizycznego.

Liderzy grup Diane

Diane Du Peloux:
Opiekun w Rezydencji

Hej! Z niecierpliwością czekam aby zostać jednym z grup liderów tego lata i spotkać się z wami! To będzie wspaniałe przeżycie dla nas wszystkich! Pochodzę z Francji ale obecnie studiuję „Komunikację i produkcję” w Kalifornii.

Uwielbiam podróżować i poznawać nowych ludzi, takich jak ty. Jestem bardzo otwarta i towarzyska więc zawsze chętnie cię wysłucham i porozmawiam z tobą. Kilka lat temu sama byłam studentem angielskiego na Malcie więc doskonale wiem jak to jest.

Cóż, z niecierpliwością czekam aby was zobaczyć i zrobię wszystko co w mojej mocy aby wasze wakacje na Malcie były niezapomniane !

Liderzy grup Liyang

Liyang Zhao:
Opiekun w Rezydencji

Cześć wszystkim, nazywam się Liyang i z niecierpliwością czekam na spotkanie z wami tego lata.

Mam 20 lat i studiuję Anglistykę, Biologię, oraz Edukację na uniwersytecie w Bonn w Niemczech. Dwie rzeczy, które lubię najbardziej to podróżowanie i poznawanie nowych ludzi. Moim hobby są też pływanie, taniec i rysowanie. Mam bardzo duże doświadczenie w pracy z dziećmi dzięki moim poprzednim stażom i pracy jaką wykonywałam, więc jeśli masz jakiś problem lub pytania, zawsze możesz na mnie liczyć!

Obiecuję, że spędzimy niezapomniane chwile i będziemy się świetnie bawić!

Liderzy grup Miro

Miro Tahchiev:
Lider grupy

Witam wszystkich! Pochodzę z Bułgarii i jestem studentem Medycyny, który dorastał I uczył się angielskiego właśnie tutaj, na Malcie.

Uwielbiam biegać, uprawiać fitness, interesuję się także nauką i filmami. Jestem bardzo otwartą osobą, kocham przygodę, wspinaczki, biwakowanie, i generalnie wszystko związane z dobrą zabawą, czy to na plaży, imprezie, czy gdziekolwiek indziej.

Z niecierpliwością czekam aby was wszystkich poznać i spędzić z wami ten cudowny wakacyjny czas.

Liderzy grup Nadia

Nadia Grixti:
Lider grupy

Cześć! Jestem Nadia, mam 19 lat, a Malta to miejsce, które mogę nazwać moim domem.

Uwielbiam uczyć się języków obcych, podróżować i poznawać ludzi ze wszystkich zakątków świata. Wiedza oraz doświadczenie, którymi się ze mną dzielą uważam za bezcenne i właśnie dlatego postanowiłam spędzić tegoroczne lato tutaj w Szkole Maltalingua.

Nie mogę się doczekać kiedy się spotkamy i będę mogła pokazać wam uroki tej pięknej wyspy.

Liderzy grup Justine

Justine Borg Bonaci:
Lider Grupy

Cześć wszystkim. Nazywam się Justine i pochodzę z tej małej lecz urokliwej wyspy jaką jest Malta. Mam 20 lat i obecnie studiuję Pomoc Socjalną na Uniwersytecie na Malcie. W tym roku będę waszym liderem grupy, a moim obowiązkiem będzie zapewnić wam niesamowitą zabawę każdego dnia!

Jestem osobą pełną energii, towarzyską, lubiąca przygody. Z wielkim entuzjazmem i ekscytacją czekam na to aby sprawić, że spędzicie niezapomniany czas tutaj z nami. Nie mogę się doczekać aby was poznać i spędzić z wami cudowne wakacje !

Do zobaczenia!

Maltalingua Liderzy grup

Chcesz zostać jednym z naszych liderów grup?
www.maltalingua.com/jobs/