Szkolna rezydencja

Nasza szkolna rezydencja znajduje się w Buggiba, w niewielkiej odległości od plaży, z widokiem na rezerwat przyrody Kennedy Grove. Zarówno nasza letnia i głowna szkoła znajduje się 15 minut od obiektu.

Rezydencja jest częścią hotelu i obejmuje zarówno basen odkryty jak i kryty oraz jacuzzi na tarasie na dachu. Anglojęzyczne filmy są pokazywane regularnie na dużym ekranie przy basenie. Niedrogi sklepik oraz kawiarnia znajduje się w głównym pomieszczeniu. 

Kursanci mają dostęp do ekskluzywnego centrum rozrywki z bezpłatnym bezprzewodowym dostępem do internetu oraz mogą korzystać z gier Playstation, Xbox, Nintendo Wii, gier planszowych, basenu, kina, karaoke oraz piłkarzyków.

Uczniowie są podzieleni według płci i zakwaterowani w pokojach trzy- i czteroosobowych. Pościel zmieniana jest dwa razy w tygodniu, a ręczniki można wymieniać codziennie. Ręczniki plażowe nie są przewidziane.

Posiłki serwowane są w formie bufetu, w razie potrzeby podawany jest rownież suchy prowiant. Specjalne życzenia i potrzeby żywieniowe są bezpłatnie.

Uczniowie mają dostęp do parku oraz do boiska do piłki nożnej (w każdych warunkach pogodowych), gdzie reguralnie odbywają się turnieje piłki nożnej i poszukiwanie skarbów.

Nasi opiekunowie i liderzy grup codzienne starają się zapewnić rozrywkę i organizują imprezy oraz gry.
Staramy się przydzielać pokoje według wieku, płci i narodowości. Pokoje są dobrze wyposażone w wygodne łóżka, sejf, szafy, stoliki do nauki, telewizję satelitarną, telefon, suszarkę do włosów i balkon. Wszystkie pokoje wyposażone są w klimatyzację i dysponują łazienką. 

Nasza rezydencja jest czynna przez całą dobę, 7 dni w tygodniu. Dla dodatkowego bezpieczeństwa wprowadzamy godziny policyjne, które zmieniają się w zależności od wieku uczniów. Należy pamiętać, że po przyjeździe należy wpłacić depozyt w wysokości € 50, który podlega zwrotowi, jeżeli nie wystapią indywidualne szkody.