Program rodzinny - dzieci (8-12) i juniorzy (13-17)

Program rodzinny odbywa się w St. Julians. Dzieci  uczęszczają do naszej młodzieżowej szkoły, a kursy dla rodziców odbywają się w szkole dla dorosłych. Oba ośrodki położone są w odległości niespełna 5 minut spacerem od siebie, dlatego rodziny mogą szybko spotkać się po lekcjach i wspólnie korzystać z wolnego czasu.

Program dla rodzin obejmuje trzy popołudniowe zajęcia dla dzieci i juniorów, które zwykle odbywają się w poniedziałki, środy i piątki. Podczas  zajęć dzieci mogą cieszyć się urokami Malty oraz poznawać nowych przyjaciół z całego świata. Program ten zapewnia zabawę na pięknej wyspie w bezpiecznym środowisku, w towarzystwie naszego profesjonalnego personelu oraz opiekunów grup. Rodzice mogą też zrezygnować z tych bezpłatnych zajęć i spędzić indywidualnie czas z pociechami.

Centralna lokalizacja w St. Julians oferuje również doskonałą bazę wypadową do odkrywania wyspy na własną rękę. Nasz zespół chętnie pomoże w znalezieniu zakwaterowania w miejscowym hotelu, w apartamentach z wyżywieniem we własnym zakresie lub u lokalnej, anglojęzycznej rodziny. Wszystkie opcje zakwaterowania znajdują się w St. Julians, w odległości zaledwie krótkiego spaceru od naszych szkół.

W razie pytań prosimy o skontaktowanie się z naszym zespołem.

Zobacz również: ceny młodzież program dla dorosłych ceny dorośli