Letni kampus

Nasi studenci juniorscy uczą się i mieszkają na naszym letnim kampusie w St. Paul's Bay, tętniącym życiem i pełnym energii mieście na północnym wybrzeżu Malty, w okresie letnich miesięcy lipca i sierpnia.

Nowoczesna, dobrze wyposażona szkoła, w której odbywa się letnia szkoła, posiada przestronne sale lekcyjne, dobrze oświetlone i wyposażone w interaktywne tablice, pełne klimatyzacje i łazienki z łazienkami. Szkoła znajduje się w spokojnej dzielnicy mieszkalnej St. Paul's Bay, niedaleko pięknej promenady miasta i wielu pobliskich sklepów, restauracji i kawiarni.

Bliskość Junior School Maltalingua do rezydencji juniorskiej - zaledwie osiem minut - to jedno z jej największych atutów. Możliwość szybkiej zmiany ubrań, odpoczynku i odświeżenia sprawia, że ​​jest bardzo wygodne dla studentów powrotu do swojego zakwaterowania między zajęciami. Dzięki możliwości pełnego uczestnictwa we wszystkich oferowanych zajęciach i wycieczkach, bez obaw o długie czasy podróży lub konieczność noszenia swoich rzeczy przez cały dzień, uczniowie mogą jak najlepiej wykorzystać swój czas na Malcie.

Tętniąca życiem promenada i kluby plażowe znajdują się zaledwie kilka minut drogi od szkoły, która jest położona w sercu St. Paul's Bay. Studenci mogą pływać w czystym Morzu Śródziemnym lub delektować się lodami w jednej z licznych pobliskich kawiarni. Studenci, którzy mają czas wolny, mogą zwiedzać liczne sklepy, miejsca do jedzenia i atrakcje rozrywkowe w okolicy.

St. Paul's Bay jest idealnie położone do podróżowania po całej Malcie. Łatwy dostęp do Valletty, stolicy kraju, oraz bliskość starożytnych miejsc takich jak Mdina. Studenci będą mieli okazję zwiedzić Mellieha, urokliwą wioskę na idyllicznym północy Malty, gdzie mamy własny klub plażowy z udogodnieniami do sportów wodnych, a złote piaszczyste plaże na zachodnim wybrzeżu są również łatwo dostępne.

Jesteśmy podekscytowani, że nasza szkoła letnia znajduje się w St. Paul's Bay i jesteśmy pewni, że studenci i rodzice docenią lokalizację oraz wiele dostępnych w okolicy aktywności i możliwości.