Letni kampus

W miesiącach letnich, w lipcu i sierpniu młodsi uczestnicy uczą się w naszej szkole w St. Julians. Nasz letni kampus składa się z 20 dużych sal lekcyjnych, windy oraz wielofunkcyjnego placu sportowego. Szkoła mieści się w spokojnej części St. Julians, zaledwie kilka kroków od zatoki Spinola, w pobliżu szkoły dla dorosłych. Zatoka St. George oraz przepiękna promenada Sliema zapraszają do kąpieli w morzu i skosztowania lodów w jednym  z plażowych klubów.

St. Julians jest bardzo popularnym, centralnie położonym miasteczkiem, znajdującym się kilka minut jazdy autobusem od stolicy Valletty. Do innych zabytkowych miejsc np. Mdiny jest również łatwo dotrzeć. Do piaszczystych plaż na zachodzie Malty można bezpośrednio dojechać autobusem. Uczestnicy podczas wycieczek szklonych odwiedzają również miejscowość Mellieha, położoną w północnej części Malty, w której mamy nasz własny klub plażowy z możliwością korzystania ze sportów wodnych.

Jesteśmy bardzo dumni, że nasza letnia szkoła ma tak wspaniałą lokalizację i jesteśmy przekonani, że rodzice i uczniowie będą tego samego zdania.