Szkoła języka angielskiego dla młodzieży na Malcie

Szkoła dla młodzieży uczącej się języka angielskiego na Malcie

Program dla nastolatków Maltalingua TEEN jest dostępny przez całe wakacje wielkanocne, letnie i jesiennie i przeznaczony jest dla młodzieży w wieku od 13 do 17 lat. Program obejmuje trzy godziny lekcji angielskiego, prowadzonych przez National Geographic Learning, które odbywają się od poniedziałku do piątku i mają na celu poprawę umiejętności komunikacji w języku angielskim oraz zwiększenie pewności siebie w praktycznym użyciu języka. Niezależnie od znajomości języka obcego przez ucznia, nasi wykwalifikowani nauczyciele oferują ciekawe i angażujące środowisko nauki dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego ucznia.

Maltalingua oferuje szeroki wybór ciekawych zajęć pozalekcyjnych i wycieczek, które są zgodne z naszym koncepcją Active Language Learning (ALL). Uczniowie TEEN powinni uczestniczyć w lekcjach w naszej aneksie szkoły letniej, która znajduje się w pobliżu naszej opcji zakwaterowania dla młodzieży na Malcie, w miesiącach lipca i sierpnia. Lekcje dla TEEN odbywają się w nowoczesnej, komfortowej i w pełni wyposażonej szkole w St. Paul's Bay. Bliskość lokalizacji jest wygodna dla rodzin uczestniczących w naszym PROGRAMIE RODZINNYM.

Jako w pełni akredytowany członek EAQUALS (Wielka Brytania) i organ rządowy ds. EFL, Maltalingua stara się utrzymywać najwyższe standardy. Zapewniamy TEENom opiekę i wsparcie 24/7 w przyjaznym i bezpiecznym środowisku, aby ich czas z nami był zarówno edukacyjny, jak i przyjemny.