Szkoła języka angielskiego dla młodzieży na Malcie

Nasz MŁODZIEŻOWY program jest odpowiedni dla juniorów od 13 do 17 roku życia. Zajęcia dla naszych młodych uczniów odbywają się podczas Wielkanocy oraz w okresie wiosennym, letnim i jesiennym (sprawdź terminy). Lekcje z naciskiem na mówienie oraz na praktyczny użytek języka składają się z 3 godzin nowoczesnego nauczania od poniedziałku do piątku. 

Po zajęciach, Maltalingua dostarcza szereg ekscytujących zajęć i wycieczek, które uzupełniają nasz aktywny program nauczania Active Language Learning (ALL). W lipcu i sierpniu lekcje dla MŁODZIEŻY odbywają się w naszej letniej szkole, która mieści się w odległości spaceru od głównego budynku szkoły. W pozostałych terminach MŁODZIEŻ ma zajęcia w młodzieżowym skrzydle w głównym budynku szkoły w St. Julians. Mimo, że nie integrujemy juniorów z dorosłymi, bliskość miejsc jest bardzo wygodna dla połączenia kursu z naszym PROGRAMEM RODZINNYM.

Jako w pełni akredytowany członek EAQUALS (UK) oraz rządowej organizacji EFL, Maltalingua dąży do utrzymania najwyższych standardów.

NASTOLATKI są  24 godziny na dobę pod opieką w bezpiecznym i wesołym środowisku.