Nauczyciele

Wszyscy nauczyciele w Naszej szkole są native speakers i przyjeżdżają do nas z całego świata. Nasz wydział dydaktyczny jest zobowiązany do posiadania uznawanych na całym świecie kwalifikacji University of Cambridge CELTA (Certificate in Teaching English to Speakers of Other Languages) lub DELTA (Diploma in Teaching English to Speakers of Other Languages) (lub ich odpowiednika). Koncentrujemy się na rekrutacji przyjaznych, dojrzałych, dobrze wykształconych i energicznych nauczycieli, którzy angażują się w pracę ze studentami w sposób znajomy i indywidualny. Nasi nauczyciele są najważniejsi dla sukcesu naszych uczniów i są kluczem do pomyślnej realizacji naszego programu nauczania.

Zachęcamy nauczycieli i uczniów do integracji zarówno w klasie jak i poza nią dlatego nauczyciele są bardzo zaangażowani w codzienne zajęcia szkolne i często towarzyszą uczniom w zajęciach towarzyskich poza godzinami zajęć.

Wierzymy, że sukces każdej szkoły językowej zależy w dużym stopniu od mocnych stron jej nauczycieli. Zespół akademicki Maltalingua został specjalnie przeszkolony do nauczania języka angielskiego jako języka obcego i jest zobowiązany do stosowania naszej nowoczesnej filozofii nauczania EFL oraz dostosowywania lekcji do potrzeb naszych uczniów.

  
Carine WightCarine Wight: CELTA, BA en histoire de l'art et en français

Cześć! Jestem Carine i jestem wykwalifikowanym nauczycielem CELTA w Maltalingua. Jestem ze Szkocji.

w szkole panuje wspaniała atmosfera, a cały personel jest niezwykle zmotywowany i wspierający.

Pochodzę z Glasgow, deszczowego, ale ekscytującego miasta w Szkocji z dużą ilością kultury i kreatywności! Moje wcześniejsze doświadczenia w nauczaniu są głównie z młodymi uczniami.

Uwielbiam uczyć dzieci i młodych ludzi, ponieważ zajęcia są pełne energii i każdy dzień jest inny! Dodatkowo, mam licencjat z historii sztuki i francuskiego na Uniwersytecie w Glasgow.

Dudley BakerDudley Baker: CELTA, BA (Hons) en philosophie et études des médias

Hej! Jestem Dudley i mam wielką satysfakcję z poznawania różnych ludzi i kultur z całego świata.

Nauczanie jest dla mnie przygodą i każdy dzień uważam za nowy. Wiele uczę się od ludzi, których spotykam i wierzę, że każdy ma jakąś historię do opowiedzenia.

Zanim przyjechałam na Maltę, uczyłam na Jawie, w Indonezji. Spędziłam tam wiele lat i było to niezapomniane doświadczenie. Ale nadszedł czas, by wrócić gdzieś w pobliżu mojej ojczystej ziemi, do Wielkiej Brytanii. Nie mogłam mieć nadziei na cieplejsze, bardziej przyjazne miejsce do wyrażania siebie jako nauczyciel, Maltalingua jest naprawdę wyjątkowym miejscem do nauki i nauczania.

W klasie zawsze zachęcam do otwartej dyskusji i lubię utrzymywać atmosferę integracji - każdy ma swoje zdanie! Bardzo interesuję się filozofią, więc uwielbiam zgłębiać eksperymenty myślowe i badać ważne kwestie. Posiadam kwalifikacje CELTA i licencjat z filozofii (z wyróżnieniem). W wolnym czasie lubię tworzyć dziwną i cudowną muzykę za pomocą moich keyboardów, uwielbiam kreatywność!

 

Kirstie AttardKirstie Attard: TEFL, BA en anglais / MA en études littéraires romantiques et victoriennes

 

Nazywam się Kirstie i jestem wykwalifikowanym nauczycielem TEFL-u z Malty.

Uczę w Maltalingua od 2015 roku i uwielbiam to. Uwielbiam poznawać nowych ludzi z różnych kultur i uczyć ludzi w każdym wieku.

Staram się, aby moje lekcje były tak zabawne i interesujące, jak to tylko możliwe, i staram się utrzymać atmosfere bez stresu, w której uczniowie mogą się rozwijać.

Mam również tytuł magistra z wiktoriańskiej literatury angielskiej. Zawsze można mnie znaleźć z książką w ręku. Kocham również muzykę, teatr i doceniam piękną wyspę, z której pochodzę.


Maria ThuliMaria Thuli: TEFL

Witam wszystkich! Nazywam się Maria i jestem nauczycielem w Maltalingua, gdzie rozpoczęłam pracę w październiku 2016 roku.

Uczę angielskiego jako języka obcego już od 1998 roku, tu na Malcie, jak również w niemieckojęzycznej części Szwajcarii, gdzie mieszkałam i uczyłam angielskiego uczniów wszystkich grup wiekowych i poziomów, oprócz gry na fortepianie (który jest moim drugim zawodem) od 13 lat.

Nauczanie jest moją pasją! Wspaniale jest widzieć uczniów lubiących się uczyć, a jednocześnie stale doskonalących swoje umiejętności.

Bycie nauczycielem w Maltalingua jest fantastycznym doświadczeniem i naprawdę doceniam przyjazny i profesjonalny zespół oraz fakt, że nasi uczniowie, którzy pochodzą z całego świata, są naprawdę chętni do nauki i tym samym jest to prawdziwa przyjemność uczenia ich! Czekam na Was tutaj w Maltalingua!


Rachel YoungRachael Young: CELTA

Cześć, jestem Rachael i jestem ze Szkocji. Podjęłam decyzję o przekwalifikowaniu się i przeprowadzce za granicę, a teraz jestem wykwalifikowanym nauczycielem CELTA na Malcie. Zaczęłam uczyć w Maltalingua w czerwcu ubiegłego roku i nie oglądałam się za siebie. Szkoła jest prawie jak rodzina, a my mamy silny i wspierający zespół nauczycielski.

Bardzo lubię poznawać naszych uczniów i uczyć się od nich tak samo, jak oni uczą się ode mnie angielskiego. Ciężko pracujemy, ale nagrodą jest to, że widzimy, jak nasi uczniowie się doskonalą i rozwijają.

Jestem szczęśliwa, że wybrałam Maltę, a Maltalingua wybrała mnie, jestem pewna, że poczujecie to samo, gdy do nas dołączycie. Kiedy nie uczę, lubię czytać i kocham gotować.


Ffion SleemanFfion Sleeman: CELTA / IELTS EXAMINER, Diplôme d'études supérieures en traduction

Witam wszystkich! Nazywam się Ffion i pomimo ogromnej dumy z tego, że jestem Walijczyką, spędziłem ponad połowę mojego życia, mieszkając i pracując w różnych krajach, co dało mi wielkie uznanie i pragnienie poznania tak wielu różnych krajów i kultur, jak tylko mogę.

Jestem stosunkowo nowa na Malcie, ale już zakochałam się w jej barwnych ludziach i zapierających dech w piersiach krajobrazach - jestem tego pewna! Jednak najbardziej mile zaskoczyła mnie orzeźwiająco wyjątkowa atmosfera w Maltalingua, ponieważ w ciągu dwunastu lat mojego doświadczenia jako nauczyciela języka angielskiego, nigdy nie spotkałam się z tak przyjazną i opartą na współpracy atmosferą, w której, choć standardy akademickie są wymagające, główny nacisk kładzie się zawsze na dobre samopoczucie zarówno studentów jak i pracowników.

Oprócz tego, że jestem certyfikowanym nauczycielem CELTA, jestem również doświadczonym, oficjalnym egzaminatorem na różne egzaminy Cambridge, w tym znany na całym świecie egzamin IELTS. Ponadto, jestem zapalonym lingwistą z dyplomem licencjata w dziedzinie francuskiego i hiszpańskiego oraz magistrem w dziedzinie tłumaczeń pisemnych i czerpię z mojej pasji do nauki języków, aby pomóc studentom w znalezieniu swojego miejsca zamieszkania.

Ruth ThompsonRuth Thompson: TEFL, BA en littérature anglaise et création littéraire

Nazywam się Ruth i jestem nauczycielem ESL posiadającym kwalifikacje TEFL oraz ponad trzyletnie doświadczenie w nauczaniu.

Po ukończeniu studiów z zakresu literatury angielskiej i kreatywnego pisania, pracowałam z moją uczelnią jako nauczycielka dla studentów pierwszego roku studiów z zakresu literatury angielskiej/języka (oraz kreatywnego pisania i języków obcych).

Najbardziej przykuwająca uwagę część tego - i nauczanie w ogóle - było obserwowanie, jak moi uczniowie rozwijają się i doskonalą w trakcie studiów.

Nauczanie jest dla mnie platformą dydaktyczną, a przekazywanie wiedzy w celu pomagania innym jest czymś, co jest dla mnie wielką pasją.

Jestem bardzo wdzięczna za to, że miałam to szczęście, że przeprowadziłam się na Maltę i spełniłam moje marzenie o pracy nauczyciela za granicą.

Anne VellaAnne Vella: CertTesol

Jestem Anne i uczę języka angielskiego, z przerwami od trzydziestu pięciu lat. Szczególnie lubię uczyć języka angielskiego studentów zagranicznych, ponieważ lubię pracować w wielokulturowym środowisku i widzieć, jak moi uczniowie robią postępy, a także wzrastają w zaufaniu. Tak naprawdę, nauczanie jest zdecydowanie jedną z moich pasji i czymś, co uważam za niezwykle satysfakcjonujące.

Pracując w kilku lokalnych szkołach EFL, mogę śmiało powiedzieć, że Maltalingua jest naprawdę wyjątkową szkołą językową i może zaoferować Ci wyjątkowe doświadczenie. Przekonasz się, że nie tylko nauczyciele, ale wszyscy pracownicy szkoły są niezwykle pomocni. Poczucie się jak w domu i możliwość relaksu w rodzinnej atmosferze znacznie ułatwią Ci naukę.

Oprócz tego, że jestem wykwalifikowanym nauczycielem (Cert. Tesol, U.K.) z dodatkowym szkoleniem w nauczaniu Business English, jestem absolwentem socjologii i studiowałem Special Education na poziomie podyplomowym.