Atrakcje

Sporty wodne: Maltańskie wyspy to raj dla miłośników sportów wodnych. Nurkowanie, snorkeling, pływanie, parasailing, narty wodne, wakeboarding, windsurfing ,wędkarstwo głębinowe i wycieczki z portu, wszystko jest tu możliwe.

Kultura: Odkryj starożytne świątynie neolityczne i inne ważne zabytki. Spaceruj po muzeach i galeriach sztuki i doświadcz jednej z Maltańskiej tradycji, żywych festiwali. Wycieczki kulturalne, bilety do teatru, na koncerty i wycieczki portowe organizowane są przez szkołę.

Miłośnicy przyrody: Tereny Malty nadają się do wycieczek rowerowych, wycieczek off-road, turystyki, wspinaczki i jazdy konnej. Szkoła może również zorganizować wyjście na gokardy, laser tag i paintball.

Kluby nocne: Paceville w St. Julian zachęca tętniącym życiem nocnym. Znajdziesz tam wszystko od najnowszych klubowych DJ, po klimatyczne piano bary i kluby jazzowe. Ponadto, będziesz miał dostęp do nowo wybudowanego centrum handlowego, lodowiska, kręgielni i kina IMAX z 16 ekranami.

Relaks: Relaks w słońcu przy basenie czy może na jednej z piaszczystych plaż na Malcie w sąsiedztwie skalistych brzegów lub małych zatoczek. Inną formą relaksu może być też wizyta w jednym z centrów piękności czy na siłowni, które znajdują się w pobliżu St. Julian.

Czas wolny i nocne życie: St Julians jest głównym miastem nadmorskim Malty. Znajduje się tu wiele sklepów i lokali rozrywkowych jak również kawiarnie, restauracje, kasyna i nowa przystań a wszystko zlokalizowane wzdłuż zatoki.

Kolarstwo górskie: przepiękny krajobraz Malty jest idealnym miejscem na długie przejażdżki rowerowe. Łatwy dostęp do znakomicie usytuowanych wzdłuż wybrzeża ścieżek rowerowych, umożliwia zwiedzenie wyspy na własną rękę. Dzięki łagodnemu klimatowi Malty można ją podziwiać przez cały rok, ale powinno się być ciepło odpornym, jeśli ma się zamiar zrobić to w sezonie letnim.

Golf: łagodny klimat Malty pozwala na całoroczną grę w golfa. Malta Golf Club oferuje specjalne udogodnienia dla miłośników golfa i tych, którzy chcieliby zapoznać się z tym sportem. Klub i jego 18 -dołków są jednymi z najstarszych zaraz po Wielkiej Brytanii; Park jest otoczony palmami i zapewnia idealne warunki do wakacji z golfem, w klasach golfa w renomowanych przez niemiecką Akademie Golfa. Połączenie kursu językowego na Malcie i gry w golfa sprawia, że doskonale wykorzystamy wakacje!