Hilton ***** Superior

Hilton Hotel w St. Julian jest prawdopodobnie najlepszym hotelem na Malcie. Hilton oferuje po prostu najlepsze zakwaterowanie i najwyższe standardy usług. Ten ekskluzywny hotel położony jest przy przystani jachtowej i posiada trzy prywatne odkryte baseny otoczone palmami i piaskiem.

hilton hotel malta

Wyposażenie hotelu:
Pełna klimatyzacja, opieka nad dziećmi, salon fryzjerski i kosmetyczny, usługi dozorcy, centrum biznesowe, usługi sekretarskie, kantor wymiany walut, zaplecze inwalidzkie, w pełni wyposażony mini bar, elektroniczne zamki do drzwi, narty wodne, nurkowanie, siłownia, sauna, łaźnia parowa, spa, 4 baseny (w tym jeden kryty), usługi sprzątania, TV kablowa, korty do squasha, korty tenisowe, Merkanti Beach Club, centrum sportów wodnych i nurkowania.

 

ECO TAX – PODATEK EKOLOGICZNY

Od dnia 1go czerwca 2016 roku rząd maltański wprowadził podatek ekologiczny (ECO PODATEK).

Dotyczy on wszystkich lokalnych i zagranicznych gości (w tym opiekunów grup), którzy w dniu przyjazdu na Maltę mają ukończone 18 lat oraz przebywają w różnego typu zakwaterowaniu, jak na przykład; w szkolnych apartamentach, u rodziny goszczącej, w hotelu, w hostelu, w pensjonacie itd. 

Podatek wynosi 0,50€ za noc, za osobę i maksymalnie €5 za cały pobyt. 

Po dokonaniu rezerwacji poinformujemy Cię jak dokonać wpłaty za podatek ECO.