Hilton ***** Superior

Hotel Hilton w St. Julians jest prawdopodobnie najlepszym hotelem na Malcie. Hilton oferuje po prostu najlepsze zakwaterowanie i najwyższe standardy obsługi na Malcie. Hotel wychodzi na ekskluzywną przystań jachtową i trzy prywatne baseny zewnętrzne otoczone palmami i piaskiem.

Wyposażenie hotelu

Pełna klimatyzacja, w pełni wyposażony mini bar, 4 baseny, w tym jeden kryty, usługa babysitting, elektroniczne zamki w drzwiach, serwis sprzątający, salon fryzjerski i kosmetyczny, jet ski, telewizja kablowa, usługi konsjerża, nurkowanie, obiekty do gry w squasha, centrum biznesowe, centrum fitness, korty tenisowe, sekretariat, sauna, klub plażowy Merkanti, wymiana walut, łaźnia parowa, sporty wodne, udogodnienia dla osób niepełnosprawnych, wellness i spa oraz centrum nurkowe.

Pokoje typu Deluxe - za pokój, za noc, na zasadzie "tylko pokój

Typ pomieszczeniaOd stycznia do marca 2023 r. i od listopada do grudnia 2023 r.Kwiecień i maj 2023 r.Od czerwca do października 2023 r.
Pokój typu Deluxe z widokiem na ogród
€147
€195
€250
Pokój typu Deluxe z widokiem na przystań
€148
€198
€253
Pokój typu Deluxe z widokiem na morze
€159
€220
€297

Dodatek do śniadania w formie pełnego bufetu (serwowanego w restauracji Oceana): 22,00 EUR za osobę dorosłą, za noc.

Ważne uwagi dla wszystkich gości Hilton Malta:Wszystkie powyższe stawki podane są w euro (€) za pokój za noc i zawierają 7% VAT.

  • Bezpłatny parking dla gości.
    Bezpłatny dostęp do The Livingwell Health Club obejmujący w pełni wyposażoną salę gimnastyczną, 2 korty do squasha, studio aerobiku (dostępne są różne zajęcia), studio spinningowe, kryty podgrzewany basen, saunę, łaźnię parową, basen do zanurzania się w wodzie oraz otwarty, oświetlony kort tenisowy.

    Uwaga: usługi świadczone w spa lub salonie fryzjerskim podlegają opłatom odzwierciedlającym oferowane usługi.
    Bezpłatna, nieograniczona sieć WIFI dla wszystkich pokoi zarezerwowanych w ramach tej umowy.