Pobyt u maltańskiej rodziny

Nasza szkoła umożliwia zakwaterowanie u starannie wyselekcjonowanych rodzin goszczących. Warunki, w jakich mieszkają kursanci, są regularnie sprawdzane, by zapewnić przyjazną i miłą atmosferę podczas całego pobytu.

Każda rodzina zapewnia jedno- lub dwuosobowy pokój, a także śniadania i kolacje. Istnieje możliwość rezerwacji pokoju dwuosobowego przez uczniów podróżujących samotnie. W tym przypadku przypiszemy Ci odpowiedniego współlokatora o tej samej płci, ale najprawdopodobniej o innej narodowości. Rodziny raz w tygodniu piorą pościel. Prosimy jednak aby przywieźć ze sobą ręczniki- do kąpieli i na basen. W lecie rodziny dostarczą chłodzące wentylatory, a zimą zagwarantują ogrzewanie domu.

Każdy uczeń i jego rodzina goszcząca będą musieli wspólnie uzgodnić zasady prania, które zwykle odbywa się raz w tygodniu. Pamiętaj, by być otwartym na styl życia Maltańczyków, który pewnie nieco różni się od Twojego. Rodzina goszcząca to nie pensjonat– to osoby, które zapraszają Cię do swojego domu i chcą sprawić, byś z dala od swoich bliskich nie czuł się samotny.

Nasze rodziny goszczące mieszkają w pobliżu szkoły.