Członkostwa, nagrody i akredytacje

Nagrody 

Finalista nagrody ST Star 2020/2021
Szkoła Języka Angielskiego w Europie

Eaquals MaltaMaltalingua została wybrana przez StudyTravel Star Awards jako finalista na rok 2020/2021 w kategorii ST STAR English School Europe.

Jest to pierwszy raz, kiedy szkoła na Malcie została wybrana do tej nagrody od czasu rozpoczęcia ceremonii w 2006 roku, a nominacja ta jest wyrazem uznania dla Maltalingua za ciągłe świadczenie wyjątkowych usług w ciągu ostatnich 12 miesięcy.

Certificate of Excellence 2019Certificate of Excellence 2019

Maltalingua została wybrana jako jedna z kilku wybranych szkół języka angielskiego na Malcie, które otrzymały Certyfikat Doskonałości.

Wyróżniona przez szwajcarską firmę Education Stars, Maltalingua została nagrodzona za uzyskanie ponad 190 pozytywnych opinii na wielu platformach, w tym na Facebooku i Google, by wymienić tylko kilka.

Chcielibyśmy podziękować wszystkim naszym dotychczasowym studentom, którzy poświęcili swój czas, aby wyrazić swoją opinię o Maltalingua. W dalszym ciągu staramy się utrzymywać i ulepszać nasze usługi i standardy.

 

Nagroda Inspiring ELT Professional Award 2019

Maltalingua kładzie duży nacisk na to, aby zatrudniać tylko najbardziej wykwalifikowanych, pełnych pasji i najlepszych nauczycieli. 2019 Inspiring Teacher AwardWielu z naszego zespołu akademickiego jest z nami od wielu lat. W październiku 2019 roku jeden z członków tego zespołu, Jeremy Glass, został wybrany jako najbardziej inspirujący profesjonalista ELT na Malcie. Osoby z branży stwierdziły, że ten nauczyciel był "niezwykle inspirujący i popularny" i "prawdziwą legendą w branży ELT", podczas gdy inni komentowali, że "jego doświadczenie i poświęcenie powinny być naprawdę uznane".

Odbierając nagrodę, skromny Jeremy podziękował swoim kolegom i zespołowi oraz okazał swoje uznanie, jednocześnie rozśmieszając wszystkich.

Bycie nominowanym do tej nagrody jest znaczącym osiągnięciem, a jej zdobycie jeszcze większym. Maltalingua jest bardzo dumna, że ma tak oddany zespół nauczycieli i profesjonalistów i jest zachwycona, że ich wysiłki są doceniane na tak wysokim poziomie. 

 

Najlepsza szkoła językowa na Malcie 2018Best Language School in Malta

Maltalingua jest bardzo dumna, że została wybrana w 2018 roku jako najlepsza szkoła językowa na Malcie. 

Ta prestiżowa nagroda jest przyznawana poprzez przegląd tysięcy recenzji online na wielu platformach. 

Maltalingua znalazła się na szczycie ankiety z 4,7 na 5 gwiazdek i znakomitym wynikiem jakości 98,83%. 

Jesteśmy zachwyceni, że otrzymaliśmy tak niesamowite opinie od wszystkich naszych studentów i będziemy nadal pracować nad poprawą i utrzymaniem naszych standardów i usług. Dziękujemy wszystkim, którzy zostawili opinię online i mamy nadzieję, że wkrótce znów zobaczymy Was w Maltalingua! 

 

 

AKREDYTACJA

Eaquals MaltaEAQUALS- (Evaluation & Accreditation of Quality in Language Services)

Maltalingua jest w pełni akredytowanym członkiem EAQUALS, prestiżowej organizacji, która ocenia szkoły językowe za osiągnięcia w nauczaniu języków obcych.

EAQUALS jest międzynarodową akredytacją, która jest ważnym wskaźnikiem oceny jakości szkoły.

Nasza szkoła została oceniona przez EAQUALS w dwunastu różnych kategoriach, które mierzą jakość szkoły i jej usługi. Oceniane były miedzy innymi program języka angielskiego, warunki zatrudnienia personelu, dobre samopoczucie uczniów i jakość informacji.

Maltalingua przyznano 11 na 12 możliwych punktów doskonałości.

Inspektorzy przyznali punkty doskonałości w następujących kategoriach:

1. Zarządzanie i administracja
2. Nauczanie
3. Koncepcja zajęć i środki pomocnicze
4. Sposób oceniania i certyfikaty
5. Warunki i środowisko nauczania
6. Obsługa klienta
7. Zapewnianie jakości 
8. Profil pracownika i rozwój 
9. Warunki zatrudnienia
10. Komunikacja wewnętrzna
11. Komunikacja zewnętrzna

Szkoły EAQUALS są uznawane przez CSN (Szwecja) oraz przez Progetto Lingue 2000, który wspiera szkolnictwo wyższe oraz nauczanie języków obcych w firmach w Szwajcarii i we Włoszech.

ELT Council

Jesteśmy regularnie poddawani corocznemu przeglądowi przez radę monitorującą EFL. Rada ta przeprowadza rygorystyczne kontrole w celu zapewnienia jakości kursów języka angielskiego, zgodnej z obowiązującymi normami i standardami.

Ministerstwo Edukacji

Nasza szkoła jest akredytowana przez Ministerstwo Edukacji pod numerem kodu licencji 275/MB36.

Nasi partnerzy:

Wyższa Szkoła Europejska im ks Józefa Tischnera w Krakowie.