Kurs angielskiego dla pracowników i menadżerów

Usprawnij komunikację. Rozwijaj umiejętności. Zaoferuj postęp.

W dzisiejszym globalnym społeczeństwie język angielski jest coraz częściej używany jako międzynarodowy język komunikacji dla biznesu.

Korzyści z języka angielskiego w miejscu pracy obejmują:

 • Stworzenie wspólnego języka dla pracowników w miejscu pracy;
 • Budowanie zaufania i poprawa relacji z klientami i współpracownikami;
 • Inicjacja i utrzymywanie międzynarodowych relacji;
 • Poprawa umiejętności zawodowych;
 • Ułatwianie rozwoju kariery zawodowej;
 • Poznawanie relacji poprzez zrozumienie kulturowe;
 • Poprawa jakości życia podczas pobytu w krajach anglojęzycznych.
 • Umiejętność konwersacji w języku angielskim jest dużą zaletą dla niektórych organizacji i firm, w tym pracowników, którzy nie mówią po angielsku jako pierwszy lub drugi język.

Firmy, które kierują biznesem na całym świecie, będą angażować się w kontakty z osobami, które porozumiewają się w języku angielskim jako pierwszym lub drugim, co sprawia, że umiejętność posługiwania się językiem angielskim w środowisku pracy jest naprawdę cenną umiejętnością..

Szacuje się, że ponad połowa stron w Internecie jest napisana w języku angielskim, co oznacza, że więcej treści jest dostępnych dla osób, które rozumieją język angielski.

Dostęp do tego rodzaju informacji może mieć głęboki wpływ na Twoje życie zawodowe, niezależnie od tego, czy pracujesz z partnerami czy klientami, którzy komunikują się w języku angielskim, czy też nie. 

Jeśli potrafisz komunikować się w języku angielskim, istnieje duże prawdopodobieństwo, że studiowałeś lub doświadczyłeś angielskiej kultury. To zrozumienie społeczne może być ważne dla menedżerów, którzy muszą pracować z lub oferować usługi dla krajów anglojęzycznych. 

Kursy języka angielskiego w biznesie w miejscu pracy są doskonałym wyborem dla zmotywowanych i zapracowanych menedżerów i studentów biznesu. Wiemy, że Twój czas jest cenny, dlatego też Maltalingua stara się rozwijać umiejętności językowe, których wszyscy uczestnicy potrzebują w swoim życiu zawodowym tak szybko i efektywnie, jak to tylko możliwe.

Business English courses in the workplace are a superb choice for motivated and busy executives and business students. We know that your time is valuable; this is why Maltalingua aims to develop the English language skills that all participants need for their professional life as quickly and efficiently as possible.
Kurs ma na celu pomóc wszystkim uczestnikom w komunikacji w anglojęzycznym środowisku biznesowym. Instrukcje odbywają się w małych grupach, najlepiej nie więcej niż 10 osób na grupę i obejmują szereg tematów, w tym:

 • Udział w spotkaniach biznesowych i wystąpieniach;
 • Korespondencja mailowa i telefoniczna;
 • Techniki rekrutacji i rozmowy kwalifikacyjnej;
 • Prowadzenie prezentacji;
 • Rozmowy poza oficjalnymi spotkaniami.

Kurs ma być bardziej elastyczny niż zajęcia z języka angielskiego ogólnego, lekcje mogą być również dostosowane do interesujących Państwa tematów.

Maltalingua zapewni taką liczbę nauczycieli, jaka jest potrzebna do utrzymania małych i efektywnych grup oraz zapewni wykwalifikowanych, angażujących, kreatywnych i doświadczonych nauczycieli, którzy są rodzimymi użytkownikami języka.


Nasi klienci: