Szkoła języka angielskiego na Malcie dla dorosłych

Najlepsze szkoły językowe na Malcie 2022

Nasza szkoła języka angielskiego mieści się w niedawno odnowionym, zabytkowym budynku z widokiem na malowniczą zatokę St. Julian’s. Szkoła zapewnia nowoczesne sale lekcyjne, bezpłatny internet, salę do samodzielnej nauki, recepcję i bibliotekę. Atrakcją szkoły jest duży taras na dachu i basen, gdzie kursanci spędzają wolny czas.

Kluczem naszego sukcesu jest wysoka jakość kursów języka angielskiego, a także nasz kompletny pakiet zajęć pozalekcyjnych oraz szeroki wybór opcji zakwaterowania. Nasz zespół zrobi wszystko, aby Twój pobyt był niezapomnianym doświadczeniem.

Nasza szkoła jest jedną z niewielu szkół językowych na wyspie, które znajdują się w brytyjskim posiadaniu. To umożliwia nam między innymi gwarancję utrzymania najwyższego, międzynarodowego standardu.

Dyrektor szkoły posiada ponad dziesięcioletnie doświadczenie i rekrutuje nauczycieli tylko z kwalifikacjami EFL, takimi jak TEFL (nauczanie języka angielskiego jako języka obcego) oraz z certyfikatami CELTA lub DELTA (lub ich odpowiednikami).

Jesteśmy przekonani, że Maltalingua oferuje najlepszą na świecie możliwość nauki języka angielskiego w konkurencyjnych cenach.

Serdecznie zapraszamy do korzystania z oferty naszej międzynarodowej szkoły języka angielskiego.