Maltalingua jest OTWARTA na lekcje twarzą w twarz!

Fantastyczna wiadomość! Od poniedziałku 16 sierpnia Maltalingua School of English otworzyła swoje drzwi i może przyjmować rezerwacje dla wszystkich w pełni zaszczepionych studentów! Lekcje twarzą w twarz powracają!

Oznacza to, że można teraz zarezerwować kurs języka angielskiego w Maltalingua i jeśli tylko posiadają Państwo ważne świadectwo szczepień, mogą Państwo wjechać na Maltę i uczyć się w Maltalingua bez konieczności przeprowadzania testów przed podróżą lub kwarantanny:

Obecnie, aby podróżować na Maltę, wszyscy pasażerowie muszą przedstawić wypełnioną Deklarację Podróży Zdrowia Publicznego oraz Formularz Lokalizacji Pasażera (PLF). Cyfrowy Formularz Lokalizacji Pasażera jest dostępny na stronie https://app.euplf.eu. 

Wymagane jest ważne świadectwo szczepienia uznane przez Inspektora Zdrowia Publicznego (wiek powyżej 12 lat) dla pełnego kursu szczepień (2 dawki lub 1 dawka szczepionki jednodawkowej) szczepionkami zatwierdzonymi przez EMA (Comirnaty [Pfizer], Jannsen [Johnson & Johnson], Spikevax [Moderna], Vaxzevria [AstraZeneca]), w seriach, które są dopuszczone przez krajowy organ regulacyjny kraju podającego, w terminie 14 dni po ostatniej dawce.

Oficjalne certyfikaty szczepionek akceptowane obecnie na Malcie to:

 • Oficjalne maltańskie świadectwo szczepień 
 • Certyfikat szczepienia EU Digital COVID, wydawany przez kraje UE, EOG i spoza UE, podłączone do bramki EUDCC. Unijny cyfrowy certyfikat szczepienia COVID obejmuje obecnie certyfikaty z Islandii, Liechtensteinu, Macedonii Północnej, Norwegii, San Marino, Szwajcarii, Ukrainy i Watykanu.
 • Certyfikat szczepienia przeciwko koronawirusowi (COVID-19) brytyjskiej służby zdrowia NHS (papierowy lub cyfrowy)
 • Świadectwo szczepionki Al Hosn wydane w Zjednoczonych Emiratach Arabskich
 • Certyfikat szczepionki ZEA wydany przez władze zdrowotne Dubaju z czytelnym kodem QR
 • Tureckie świadectwo szczepionki potwierdzające pełny przebieg szczepienia.
 • Karta zapisu szczepienia USA CDC COVID-19 jest weryfikowana za pomocą aplikacji VeriFLY. Aplikacja VeriFLY jest dostępna zarówno w Google Play (https://bit.ly/2WkqfrI) jak i Apple App Store (https://apple.co/3x8K0zn).  Odwiedź stronę https://go.daon.com/veriflyapp, aby zapoznać się z najczęściej zadawanymi pytaniami dotyczącymi Verifly.
 • Serbski "Cyfrowy Zielony Certyfikat" z czytelnym kodem QR 
 • Certyfikat szczepień Gibraltaru, Jersey i Guernsey
 • Certyfikat szczepienia Covid 19 wydany przez Ministerstwo Zdrowia Publicznego, Doha, Katar
 • Albański cyfrowy certyfikat Covid // Certifikate dixhitale shqiptare COVID
 • Australijski Certyfikat Cyfrowy COVID-19 zweryfikowany za pomocą aplikacji Medicare Express Plus App.
 • Arabska Republika Egiptu Certyfikat szczepionki COVID-19
 • Libańska karta zapisu szczepień COVID-19 
 • Od 1 października 2020 r. akceptowane są również świadectwa szczepień potwierdzające wyleczenie z COVID w ciągu ostatnich sześciu miesięcy, oprócz jednej dawki szczepionki zatwierdzonej przez EMA, podanej co najmniej 14 dni przed przybyciem na Maltę.

Twoje zdrowie i bezpieczeństwo jest naszym najwyższym priorytetem, a wszyscy nasi pracownicy i studenci nadal przestrzegają ścisłych procedur bezpieczeństwa, aby zapewnić bezpieczne środowisko w naszej szkole i ofercie zakwaterowania.

Życie na Malcie pozostaje względnie normalne, wszystkie kawiarnie, restauracje, bary, plaże i atrakcje turystyczne działają normalnie, nie wymagamy masek na plaży lub podczas spacerów w parach lub samotnie, (tak długo jak jesteś w pełni zaszczepiony) pozwalając Ci odkrywać to, co Malta ma najlepszego do zaoferowania podczas doskonalenia Twojego angielskiego.

Gotowy do rezerwacji kursu angielskiego na Malcie? Kliknij tutaj!