Regulamin konkursu

Proszę uważnie przeczytać poniższy regulamin konkursu. Zakładamy, że przeczytałeś warunki konkursu i że zgadzasz się na nie, jeżeli bierzesz udział w jednym z naszych konkursów.

1. Do udziału w konkursie musisz mieć ukończone 18 lat (lub więcej).

2. W konkursach nie mogą brać udziału pracownicy Maltalingua Ltd (lub członkowie ich rodzin).

3. Konkurs nie zobowiązuje do wykupienia usługi w Maltalingua.

4. Tylko jedno zgłoszenie na osobę.

5. Do udziału w konkursie, należy umieścić komentarz pozostawiając swoje pełne imię i nazwisko oraz adres e-mail.

6. Zwycięzcą zostanie uczestnik, który prawidłowo wypełni zadanie/ zadania podane w konkursie (na przykład: "Napisz jako pierwszy właściwą ilość Maltesersow "lub"napisz unikalny komentarz o konkursie", itp)

7. Termin końcowy jest indywidualnie ustalony do każdego konkursu. Maltalingua zastrzega sobie prawo do zmiany konkursu i jego daty w dowolnym czasie.

8. Jeśli wygrasz konkurs, powiadomimy Cię pocztą i / lub e-mail/Facebook. Decyzja sędziów jest ostateczna i niepodważalna.

9. Możesz dowiedzieć się, kto wygrał konkretny konkurs poprzez wysłanie zaadresowanej koperty z nazwą konkursu do Maltalingua Ltd, 2, Boxer House, B'kara Hill, St. Julians Malta.

10. Biorąc udział w konkursie zwycięzca wyraża zgodę na udział w działalności promocyjnej, która może być wymagana przez Maltalingua.

11.Jury każdego konkursu składa się z członków zespołu marketingowego Maltalingua Ltd.

12. Nagroda nie może być przeniesiona na inne osoby.

13. Żadna część nagrody nie podlega wymianie na gotówkę lub jakąkolwiek inną nagrodę.

14. Jeśli zapowiadana nagroda nie jest dostępna, zastrzegamy sobie prawo do zaoferowania alternatywnej nagrody tej samej lub wyższej wartości.

15. Nieprawidłowo wypełnione wpisy zostaną zdyskwalifikowane.

16. Konkurs jest prowadzony przez Maltalingua Ltd, 2, Boxer House, B'kara Hill, St. Julians Malta.

17. Maltalingua zastrzega sobie prawo do zmiany niniejszego regulaminu w dowolnym czasie. Maltalingua może również ustalić nowe reguły, w zależności od konkursu. Nowe reguły udziału będziemy publikować na stronie konkursowej.

18. Maltalingua postara się poinformować zwycięzcę w ciągu miesiąca od daty zakończenia konkursu, ale nie może tego zagwarantować.