Szczegóły przyjazdu dla juniorów - Strefa ucznia

Oto kilka informacji, które mogą Ci się przydać podczas pobytu na Malcie:

Test kwalifikacyjny

Studenci Programu Rodzinnego: pierwszego dnia, proszę przyjść do szkoły w poniedziałek o 8:15 rano na spotkanie powitalne.

Studenci programu Rodzina goszcząca i Rezydencja: pierwszego dnia przyjdź do szkoły o 8:15 w poniedziałek na spotkanie powitalne. Jeśli pierwszy dzień wypada w poniedziałek, w dzień ustawowo wolny od pracy na Malcie, należy przybyć o tej samej porze następnego dnia.

Dni ustawowo wolne od pracy

W niektóre dni świąteczne lekcje nie będą się odbywały. Zabierzemy Cię jednak na całodniową wycieczkę!

Kontakty w nagłych wypadkach

Numer alarmowy Maltalingua Junior: (+356) 7949 6915
Numer alarmowy (policja, pogotowie, straż pożarna): 112

Doktor

Mamy lekarza, który może przyjść do Ciebie do miejsca zakwaterowania, jeśli jesteś chory.
Rodziny goszczące mogą mieć własnego lekarza domowego. Jeśli źle się poczujesz, porozmawiaj z nim.
Będziesz musiał zapłacić za lekarza i lekarstwa. Należy zachować paragon, aby przekazać go rodzinie po powrocie do domu.

Szpital

Jeśli coś się stało i musisz udać się do szpitala, natychmiast zgłoś się do Liderów Grupy. Jeden z Liderów Grupy zabierze Cię tam i pozostanie z Tobą przez cały czas.

Transfery lotniskowe Taxi

W piątek wszyscy uczniowie wyjeżdżający w weekend zostaną poinformowani przez Maltalingua, kiedy należy przygotować się do wyjazdu.

Trasy autobusowe

W pobliżu rezydencji lub rodzin goszczących znajdują się przystanki autobusowe. W wolnym dniu możesz skorzystać z autobusu publicznego, aby zwiedzić Maltę. Bilet można kupić u kierowcy autobusu.

Supermarkety

Jest wiele mini marketów, w których można kupić dodatkowe jedzenie lub przekąski. Supermarkety są otwarte od poniedziałku do niedzieli do ok. 19:30. W niedziele godziny otwarcia mogą się różnić. 
Rezydencje: Najbliższy znajduje się za rezydencją Bella Vista. W rezydencji znajduje się również mały kiosk.
Szkoła: W odległości krótkiego spaceru od szkoły znajduje się kilka supermarketów, takich jak Welbees w Park Towers (obok szkoły), Lidl (Sliema).

BANKOMAT

Bankomat oznacza punkt kasowy, w którym można wypłacić pieniądze. O wskazówki dotyczące najbliższego bankomatu pytaj Liderów Grup.