Szczegóły przyjazdu dla dorosłych - strefa dla uczniów

Prosimy o zapoznanie się z następującymi ważnymi informacjami dotyczącymi przyjazdu:

Pierwszy Dzień Szkolny
W pierwszym dniu prosimy o przybycie do szkoły na program powitalny, który rozpoczyna się o godzinie 8:00 w poniedziałek rano. Jeśli jest poniedziałek i jest to dzień świąteczny na Malcie, oczekuje się, że przybędziesz o tej samej godzinie w następnym dniu roboczym.
Materiały na Lekcje
Proszę zabrać ze sobą notatnik i długopis. Wszystkie inne materiały zostaną dostarczone.
Dni Świąteczne
Prosimy o zapamiętanie, że szkoła jest zamknięta w dni świąteczne. Maltalingua postara się nadrobić zaległy materiał dydaktyczny.
Kontakty Alarmowe

Maltalingua: (+356) 2742 7570 (8:30 – 17:30, od poniedziałku do piątku, w soboty od 11:00 do 15:00)
Alarm Maltalingua: (+356) 9914 8982 (wieczory i weekendy)
Komisariat policji w St. Julian’s (obok McDonald's): (+356) 2133 2196 Numer Alarmowy (Policja, Ambulans, Straż Pożarna): 112

Ubezpieczenie
Proszę upewnić się, że posiadasz odpowiednie ubezpieczenie podróżne i zdrowotne (włączając w to ochronę przed COVID-19) oraz zabrać ze sobą kartę ubezpieczenia zdrowotnego i wszelką dokumentację.
Szpital
Szpital Mater Dei (+356) 2545 0000 lub St. James (Prywatny) +356 2329 1000
Lekarz
Możesz odwiedzić najbliższą aptekę, aby umówić się na wizytę u lekarza. Centrum Zdrowia w Gzira +356 2134 4766.
Przejazdy Taxi
Proszę zapytać nas o szczegóły naszej zaufanej firmy taksówkowej.
Trasy Autobusowe
Możesz kupić bilet bezpośrednio u kierowcy autobusu, upewnij się, że masz dokładną ilość drobnych lub kartę płatniczą.
Supermarkety
Supermarkety są otwarte od poniedziałku do niedzieli do około 19:30. Godziny otwarcia w niedziele mogą się różnić. Istnieją różne supermarkety, takie jak Welbees w Park Towers (obok szkoły) i Lidl (Sliema), wszystkie w krótkim spacerze od szkoły.
Bankomaty (ATM)
Najbliższy bankomat (BOV) znajduje się w Balluta Bay, w dół wzgórza od apartamentów St. Julian’s Bay Court. Są też niektóre w Spinola Bay, w pobliżu McDonald's.
Apteka

Najbliższą apteką jest St Julian’s Bay Pharmacy, obok supermarku Welbees (obok szkoły). Aby sprawdzić, które apteki są otwarte w sobotnie popołudnia, niedziele i dni świąteczne, prosimy sprawdzić harmonogram aptek.

Waluta
Euro €
Aktywności
Sprawdź naszą stronę z wydarzeniami oraz VisitMalta, aby dowiedzieć się, co dzieje się na Malcie teraz. W poniedziałki, Maltalingua przedstawi Ci wszystkie organizowane przez szkołę aktywności.
Urządzenia Elektryczne
Oferujemy gniazdka elektryczne w stylu brytyjskim na Malcie. Proszę upewnić się, że Twoje urządzenia elektryczne są kompatybilne lub przynieś odpowiednie adaptery, jeśli to konieczne.