Kurs biznesowy języka angielskiego

Kursy języka angielskiego biznesowego, są świetnym wyborem dla zmotywowanych, biznesowych uczestników, z umiarkowaną i biegłą znajomością języka angielskiego. Uczestnicy muszą być na poziomie Intermediate (B1+) lub wyższym. Wiemy, że Twój czas jest cenny; dlaczego Maltalingua pomoże Ci szybko i efektywnie rozwijać umiejętności językowe, które potrzebne Ci są w życiu zawodowym.

Kurs ma na celu pomóc Ci w komunikowaniu się, w anglojęzycznej grupie biznesowej. Szkolenie odbywa się w małych grupach (nie większych niż 8 uczestników) i obejmuje szereg lekcji tematycznych, np:

• Spotkania biznesowe i przemówienia;
• Komunikacja e-mailowa i telefoniczna;
• Techniki rekrutacji i rozmowy kwalifikacyjne;
• Prezentacja;
• Krótkie rozmowy.

Ponieważ kursy te są bardziej elastyczne niż kursy standardowe, lekcje mogą być dostosowane do tematów, które Cię interesują (np. angielski prawniczy lub marketing i sprzedaż).

Nasi klienci, to miedzy innymi: Telekom, Bayer, Microsoft Iberica, SAP, HZ Praga, Anderson Consulting, Mercedes Benz, kierownictwo Playmobil zarządzania, Lufthansa, Siemens i wiele innych.

Nasz standardowy kurs angielskiego biznesowego składa się z 20 lekcji tygodniowo (3 godziny dziennie, od poniedziałku do piątku).

Nasz intensywny kurs angielskiego biznesowego oferuje 30 lekcji tygodniowo (4,5 godziny dziennie, od poniedziałku do piątku), z dodatkowym modułem popołudniowym, który skupia się na komunikacji. Ponieważ zazwyczaj udział w nim bierze mniej uczestników , łatwiej jest nauczycielom dostosować się do potrzeb poszczególnych uczniów.


Indywidualne lekcje angielskiego biznesowego::

Indywidualne lekcje mogą być połączone ze wszystkimi kursami, które zostały wymienione powyżej. Pozwalają one na intensywną naukę języka z prywatnym nauczycielem i mogą być zaplanowane na 1 lub 2 lekcje w godzinach popołudniowych.

Maltalinga daje Ci również możliwość nauki z prywatnym trenerem podczas całego pobytu.