Kurs przygotowujący do egzamin IELTS

Nasz akademicki kurs przygotowujący do egzaminu IELTS jest przeznaczony dla uczniów o wyższym poziomie, którzy chcieliby uzyskać międzynarodowy certyfikat języka angielskiego IELTS.

IELTS (International English Language Testing System) został stworzony do oceny umiejętności językowych tych, którzy chcą studiować lub pracować w środowisku anglojęzycznym. Po zdanym egzaminie uczestnicy otrzymają certyfikat, który jest uznawany przez instytucje zawodowe i uniwersytety na całym świecie.

Nasz intensywny IELTS składa się z 30 lekcji w tygodniu.

  • 4 lekcje dziennie- rozwój umiejętności języka angielskiego, kursy standardowe na poziomie uczestnika;
     
  • 2 lekcje dziennie- rozwój technik egzaminacyjnych i ćwiczenia do egzaminu IELTS.

Który egzamin IELTS wybrać: Academic czy General?

Istnieją dwa rodzaje egzaminów: IELTS Academic i General. (odwiedź www.ielts.org aby uzyskać więcej informacji na ten temat).

Nasz kurs IELTS skupia się na egzaminie IELTS Academic, który jest najbardziej popularnym rodzajem egzaminu w naszej szkole Maltalingua.

System wyników IELTS waha się od punktu 1 (brak znajomości języka angielskiego) do 9 (ekspert). Anglojęzyczne uniwersytety na ogół wymagają następujące wyniki w swoich programach:

Fundacja: 5,0-5,5
Studia licencjackie: 6.0-6.5
Podyplomowe: 6.5+

Nie zapomnij zapisać się na egzamin przed przylotem do Malty.

Należy pamiętać, że trzeba zarejestrować się do zdawania egzaminu na własną rękę po dokonaniu rezerwacji w naszej szkole.

Rezerwacja egzaminu
Wypełnij formularz rejestracyjny do egzaminu IELTS (które można znaleźć tutaj) Chętnie udzielimy Ci też pomocy, jeśli będziesz miał jakieś pytania.