Intensywny kurs angielskiego 'Crash'

Nasz intensywny kurs angielskiego "Crash" został zaprojektowany, aby dać uczniowi możliwość poprawy swojego poziomu języka angielskiego w jak najkrótszym czasie. Kurs można uczęszczać tak długo, jak to konieczne.

Kurs intensywnego angielskiego jest odpowiedni dla dorosłych o każdym poziomie, od początkującego (A1) po zaawansowany (C1) i jest prowadzony w małych grupach liczących nie więcej niż 12 osób. Dzięki temu nasi nauczyciele mogą wykorzystywać dynamikę nauczania grupowego i jednocześnie skupiać się na potrzebach każdego ucznia. 

Nasz kurs intensywnego angielskiego obejmuje 30 lekcji tygodniowo.

  • 4 lekcje dziennie obejmują wszystkie aspekty poprawy umiejętności komunikacji w języku angielskim i zawierają zadania z rozumienia ze słuchu i czytania, aktywności mówienia i pisania, a także podstawową gramatykę, wymowę i poszerzanie zakresu słownictwa;
  • 2 dodatkowe lekcje dziennie dają możliwość rozwoju płynności i komunikacji. Dodatkowe lekcje te skupiają się na słownictwie, języku funkcjonalnym i mówieniu. 

Osoby na poziomie średnio zaawansowanym (B1+) lub wyższym są zachęcane do zapisania się na kurs przygotowawczy do egzaminu IELTS.

Oprócz testów i wywiadów przy przyjeździe, Maltalingua oferuje również bezpłatne testy kwalifikacyjne przed przyjazdem. Postępy uczniów są regularnie monitorowane, a poziomy są dostosowywane odpowiednio.

Dodatkowe lekcje indywidualne