Intensywny kurs angielskiego 'Crash'

Nasz intensywny kurs języka angielskiego 'Crash' ma na celu zapewnienie poprawy poziomu angielskiego w jak najkrótszym czasie.

Kurs ten jest idealny dla osob dorosłych na wszystkich poziomach; od poziomu dla początkujących (A1) do poziomu dla zaawansowanych (C1). Nasz intensywny kurs odbywa się w małych grupach, nie większych niż 12-osobowych. To pozwala naszym nauczycielom na nauczanie według indywidualnych potrzeb.

Intensywny kurs języka angielskiego obejmuje 30 lekcji tygodniowo (4,5 godziny dziennie od poniedziałku do piątku).

  • 4 lekcje dziennie, obejmujące umiejętności komunikacyjne oraz czytanie i rozumienie ze słuchu, pisanie i mówienie, jak również gramatykę, wymowę i poszerzenie zakresu słownictwa;
  • 2 dodatkowe lekcje dziennie pomogą rozszerzyć znajomości języka oraz jedo płynność.

Uczestnicy na poziomie średnio zaawansowanym (B1+) lub na wyższych poziomach mogą zapisać się na kurs przygotowujące do egzaminu IELTS. Nacisnij tutaj aby uzyskać więcej informacji.  

Maltalingua oferuje bezpłatne testy przed przyjazdem. Postępy studenta są regularnie monitorowane i poziomy są odpowiednio dopasowywane.

Dodatkowe lekcje indywidualne

Korepetycje mogą być również kombinowana ze wszystkimi kursami grupowymi. Studenci mogą zapisać się na lekcje indywidualne 1-2 dodatkowo dziennie, które są dopasowane do ich potrzeb. Jeśli jesteś gotów poświęcić dodatkowy czas, lekcje te mogą w znacznym stopniu uzupełnić kurs grupowy.