Language School, St Julians
Maltalingua English School
Valletta, Malta
Malta

Kursy angielskiego Malta

Maltalingua oferuje następujące kursy języka angielskiego na Malcie. Nasze kursy są prowadzone w małych grupach i są odpowiednie dla osób dorosłych w każdym wieku.

MENU KURSY JĘZYKOWE MALTA

Kursy językowe Opis kursu Czas trwania
Angielski standardowy
maks. 12 osób
Średnia 8-10 osób
Program na wakacje - jest doskonały dla uczestników, którzy chcą połączyć naukę języka angielskiego z wakacjami. Jest to dobry wybór dla tych, którzy są na długoterminowym programie nauczania lub chcą po prostu poprawić swój angielski podczas wakacji.
 
20 lekcji (po 45 minut) w tygodniu, począwszy od poniedziałku
Angielski intensywny
maks. 12 osób
Średnia 8-10 osób
Intensywne kursy angielskiego 'Crash' - nadaje się szczególnie dla uczestników, którzy chcieliby osiągnąć jak najwięcej w jak najkrótszym czasie i nie są w stanie uczęszczać do szkoły przez dłuższy czas.
 
30 lekcji (po 45 minut) w tygodniu, począwszy od poniedziałku.

maks. 8 osób
Średnia 5-6 osób

Profesjonalny Angielski - dla tych, którzy chcą w biznesie poprawić swój angielski do profesjonalnych, biznesowych celów. Zajęcia w małych lub zamkniętych grupach są dostępne przez cały rok.
 
30 lekcji (po 45 minut) w tygodniu, począwszy od poniedziałku.
Przygotowanie IELTS
maks. 12 osób
Średnia 6-8 osób
Kurs IELTS Academic - przygotowuje do międzynarodowego egzaminu IELTS. Egzamin ten jest akceptowany przez profesjonalne instytucje i uczelnie na całym świecie. Studenci muszą być co najmniej na poziomie Intermediate (B1).
 
30 lekcji po 45 minut w tygodniu, począwszy od poniedziałku

Kursy indywidualne
maks. 1 osoba lub zamknięte grupy indywidualne

Indywidualne lekcje - kursy te zaspokoją konkretne potrzeby uczniów. Treści lekcji indywidualnych mogą być przygotowane wcześniej przez naszych nauczycieli według konkretnych życzeń, na przykład w zakresie takim jak angielski standardowy, medyczny czy inżynierski.
 
20 lub 30 lekcji (po 45 minut) na tydzień, począwszy od poniedziałku
Dodatkowe lekcje indywidualne
maks. 1 osoba
One-on-One - ten dodatkowy trening może być połączony z zajęciami grupowymi i pozwala uczniom zająć się konkretnymi obszarami języka angielskiego bardziej szczegółowo z nauczycielem w prywatnym otoczeniu.
 
5-10 dodatkowych lekcji (po 45 minut) tygodniowo