School Entrance
School Entrance
Rooftop School Pool
Rooftop School Pool
Test Room
Test Room
Rooftop Terrace
Rooftop Terrace

Szkoła języka angielskiego na Malcie dla dorosłych

Nasza szkoła języka angielskiego mieści się w niedawno odnowionym, zabytkowym budynku z widokiem na malowniczą zatokę St. Julian’s. Szkoła zapewnia nowoczesne sale lekcyjne, bezpłatny internet, salę do samodzielnej nauki, recepcję i bibliotekę. Atrakcją szkoły jest duży taras na dachu i basen, gdzie kursanci spędzają wolny czas.

Kluczem naszego sukcesu jest wysoka jakość kursów języka angielskiego, a także nasz kompletny pakiet zajęć pozalekcyjnych oraz szeroki wybór opcji zakwaterowania. Nasz zespół zrobi wszystko, aby Twój pobyt był niezapomnianym doświadczeniem.

Nasza szkoła jest jedną z niewielu szkół językowych na wyspie, które znajdują się w brytyjskim posiadaniu. To umożliwia nam między innymi gwarancję utrzymania najwyższego, międzynarodowego standardu.

Dyrektor szkoły posiada ponad dziesięcioletnie doświadczenie i rekrutuje nauczycieli tylko z kwalifikacjami EFL, takimi jak TEFL (nauczanie języka angielskiego jako języka obcego) oraz z certyfikatami CELTA lub DELTA (lub ich odpowiednikami).

Jesteśmy przekonani, że Maltalingua oferuje najlepszą na świecie możliwość nauki języka angielskiego w konkurencyjnych cenach.

Serdecznie zapraszamy do korzystania z oferty naszej międzynarodowej szkoły języka angielskiego.

English Language School
English Language School
Qualified teachers
Qualified teachers
Private Swimming Pool
Private Swimming Pool
School Welcome Reception
School Welcome Reception