Le Meridien *****

Z powodu remontu Hotel Le Méridien jest w chwili obecnej zamnkięty. Maltalingua współpracuje również z innymi hotelami 5*, których ceny możemy podać na życzenie.

Hotel Le Meridien na Malcie oferuje swoim gościom wysoki standard zakwaterowania w rozsądnej cenie. To idealny wybór dla wymagających podróżnych. Hotel oferuje wspaniały widok na malowniczą zatokę Balluta i co więcej jest położony tylko trzy minuty spacerem od naszej szkoły językowej.

Wyposażenie:

Klimatyzacja, odkryty basen z przepięknym widokiem, jacuzzi, siłownia, łaźnia parowa, sauna, kort do squasha, spa i salon piękności z szeroką gamą zabiegów, Wi-Fi w miejscach publicznych, pięć restauracji, centrum biznesowe, usługi sprzątania, usługa gazety za opłatą, udogodnienia dla niepełnosprawnych.

ECO TAX – PODATEK EKOLOGICZNY

Od dnia 1go czerwca 2016 roku rząd maltański wprowadził podatek ekologiczny (ECO PODATEK).

Dotyczy on wszystkich lokalnych i zagranicznych gości (w tym opiekunów grup), którzy w dniu przyjazdu na Maltę mają ukończone 18 lat oraz przebywają w różnego typu zakwaterowaniu, jak na przykład; w szkolnych apartamentach, u rodziny goszczącej, w hotelu, w hostelu, w pensjonacie itd. 

Podatek wynosi 0,50€ za noc, za osobę i maksymalnie €5 za cały pobyt. 

Po dokonaniu rezerwacji poinformujemy Cię jak dokonać wpłaty za podatek ECO.